Získej status "OVEŘENÉHO PRODEJCE" = více objednávek a topování za 1900 Kč. Více info ZDE >>>

o Jáudělám

Kdo je jáudělám

Jáudělám je hrdá partička lidí, která pro tebe se srdcem připravuje Jaudělám. Už jsou to roky tvrdé práce, ale stále pokračujme a pomáháme ti vydělat na tom co miluješ dělat;)

Gabriel

Riaditeľ

Mirka

Marketing

Marián

Grafik

Proč to děláme?

Věříme, že každý chce dělat jen to co ho baví, žít pestrý život, být svobodný a přitom mít i nějaké peníze v kapse. Proto jsme založili Jáudělám a začali sami své koníčky nabízet Česku.

Netrvalo dlouho a myšlenka mikropráce se ujala tak, že tisíce lidí si teď přivydělává svou šikovností a žije tak svobodnější život. Velmi nás to těší a slibujeme, že v této myšlence budeme pokračovat s radostí dál.

Aj tieto čísla nás motivovali k tomu, aby sme ďalej napredovali a nezaspali na vavrínoch. Len pár mesiacov dozadu sme preto naštartovali nášho veľkého brata Jaudelam.cz Naši predajcovia sa tak nemusia „uspokojiť“ len so Slovenskom a ponúkať svoje služby a produkty môžu aj naším susedom. Máte už pridanú svoju ponuku aj v češtine? Že nie? Šup, šup, nestrá-cajte čas a zvýšte si tak svoje šance na predaj svojich služieb a produktov.

podpora

Pokud máš jakékoliv nápady na vylepšení Jáudělám, neváhej je poslat na ....

Každý podnet je pre nás zaujímavý.

Ak sa ti naša myšlienka páči a chcel by si nás podporiť, môžeš sa stať našim sponzorom, alebo môžeš zvýšiť povedomie o svojej značke priamo u nás na jaspravim.sk, ak chceš vedieť ako kontaktuj mirka@jaspravim.sk

podpor nás

Pokud se ti naše myšlenka líbí a chtěl by jsi nás podpořit, můžeš se stát naším sponzorem.