Získej status "OVEŘENÉHO PRODEJCE" = více objednávek a topování za 1900 Kč. Více info ZDE >>>

Jak to funguje

proč si vybrat jaudelam.cz

Jaudelam.cz vytváří bezpečné místo , kde se setkáš s kupujícími a prodávajícími z celých Čech. Vždyť kdo by nechtěl dělat to, co ho baví a dokonce se svým hobby i uživit? Objev jaudelam.cz pro sebe, vytvoř si zdarma konto a začni hned vydělávat

Abys s námi začal vydělávat skutečně a co nejrychleji, připravili jsme pro tebe ve spolupráci s našimi úspěšnými prodávajícími nejen návod, ale také ebook "Jak funguje Jaudelam.cz" Není čtení to pravé ořechové pro tebe? I na to jsme mysleli a připravili jsme ti jeho audio verzi ve formátu MP3.

Jak nakupovat | Jak prodávat

bezpečnost nadevše

Jáudělám.cz poskytuje bezpečný prostor jak pro prodávající tak pro kupující.

jsme číslo 1 na trhu

Je to oficiální. Přidej se k nám a rádi pomůžeme k úspěchu i tobě.

TV a TISK

Naše kampaně od TV přes print a další on-line a off-line média zajišťují, abychom byli pravidelně na očích -a teda i ty :)

pojď s námi bezpečně prodávat
Založ si účet a začni jednoduše vydělávat hned.
Přidej si nabídku. Dej si záležet, aby byla zajímavá. Několik jednoduchých tipů najdeš i zde. Stáhni si E-book "Jak funguje jaudelam.cz", nebo jeho audio verzi.
Sdílej svoji nabídku na sociálních sítích a zvýrazni ji pro zvýšení její prodeje.
Dodrž své sliby a objednávku se snaž doručit co nejrychleji a nejkvalitněji. Hodnocení od kupujících ovlivní tvůj další prodej.
Užij si svoje výdělky . Jakmile kupující schválí dodání služby nebo produktu, budou peníze přičteny na tvoje konto.
kromě toho od nás dostaneš
marketingový mix

Naše marketingové nástroje ti pomohou dosáhnout vyšší prodeje. Pravidelné marketingové kampaně, sociální sítě, newsletter, podpora prodeje.

kvalifikovaná pomoc a podpora

Náš zákaznický servis ti pomůže a poradí s otázkami a objednávkami. Rovněž nonstop monitorujeme stránku, abychom zajistili pravidelné čištění od spammerů nebo nevhodných produktů. Přečti si více na Všeobecné obchodní podmínky.

Jistota výdělku

Pomáháme ti prodávat služby a produkty a vydělat tak na cokoliv, nebo na vše? Pokud dodržíš, co slíbíš a budeš dodávat své služby nebo produkty zodpovědně a řádně, dostaneš vyplaceny výdělky. Garantujeme ti vyplacení peněz, pokud dodáš službu ke spokojenosti kupujícího. Takže žádné stížnosti na "on mi nezaplatil". Více info.

jaké poplatky si účtuje jaudelam.cz?

pomůžeme ti uspět?

Ukaž kupujícím, že jsi dobrý prodejce.
Čím budeš dodávat kvalitnější služby, tím rychleji získat náš ODZNAK DŮVĚRY
Jak získáš svůj odznak?

pojď s námi bezpečně nakupovat
Založ si účet zadarmo na firmu, nebo soukromou osobu a začni nakupovat.
Vyber si z produktů a služeb. Pokud potřebuješ dohodnout detaily dříve, napiš prodávajícímu zprávu přímo přes jaudelam - kontaktovat ho můžeš přes jeho inzerát nebo přes profil, kde najdeš možnost poslat mu zprávu. Více info o bezpečnosti. Pokud nemůžeš najít co hledáš, přidej si nabídku prácea ten, koho hledáš, si najde tebe.
Udělej si objednávku o zakoupení služby nebo produktu můžeš komunikovat s prodávajícím a dohodnout podrobnosti v rámci objednávky. Nikdy však neposílej peníze na jiný než náš jaudelam.cz účet - jinak ti nedokážeme garantovat bezpečnost doručení tvé služby / produktu. Více info o bezpečnosti.
Užij si výsledek. Po dodání služby nebo produktu ohodnoť prodávajícího jako dík za jeho práci a doporučte jaudelam.cz svým přátelům a známým.
nechce se ti hledat ve stovkách nabídek?

Vyber si některou možnost a my ti pomůžeme nejlépe jak umíme.

přidej si nabídku práce

 

pomůžeme ti s výběrem

 

označ svou nabídku

"Že hoří" - Topování "Urgent" označí inzerát ikonkou "plamínek" a všichni budou vědět, že je třeba rychle jednat.
Další info najdeš přímo tu.

nákupy na jaudelam.cz se vyplatí, protože
ke každému nákupu faktura

Jaudelam.cz vystavuje za každého prodávajícího fakturu jeho jménem, tedy nemusí být ani živnostník a může prodávat a svým kupujícím vystavit přímo, kteří si ji pak šupnou rovnou do nákladů. Více info tu.

garance vrácení peněz

Pokud nedostaneš objednanou službu nebo produkt, Jaudelam.cz ti vrátí peníze.

Nadush

Jsem velmi ráda, že jsem se na jaudelam.cz přihlásila.

Alexandra

JES collection Vyrábíme pro vás ručně zdobené krásné věcičky.

nápověda

Udělali jsme Jaudelam.cz tak jednoduché, jak se jen dá. Pokud jsi se však někde zasekl, rádi ti poradíme. Případně si přečti kompletní návod k použití v obchodních podmínkách nebo FAQ.