jak to funguje?

Vítej u nás na Jaudelam.cz a přidej se k naší komunitě pracantů, kteří si vydělávají tím, co umí dělat nejlépe.

Proč si vybrat Jaudelam.cz
Jaudelam.cz je bezpečným místem, kde se setkáš s kupujícími a prodávajícími z celého Česka. Vždyť kdo by nechtěl dělat to, co ho baví a dokonce se svým koníčkem také živit? Objev pro sebe Jaudelam.cz, vytvoř si ZDARMA konto a začni vydělávat.

Abys s námi začal skutečně a co nejrychleji vydělávat, připravili jsme pro tebe ve spolupráci s našimi úspěšnými prodejci nejen návod, ale také e-book „Jak funguje Jaudelam.cz“ Stáhni si ho hned tady.

Bezpečnost nade vše
Jaudelam.cz poskytuje bezpečný prostor jak pro prodávající, tak i pro kupující.

Jsme číslo 1 na trhu
Je to oficiální. Přidej se k nám a rádi pomůžeme k úspěchu i tobě.

TV a TISK Naše kampaně od televize po tisk a další on-line a off-line média zajišťují, abychom byli pravidelně na očích a s námi také ty :)

Jsi připravený začít?

Pojď s námi bezpečně prodávat

1

Založ si účet
Založ si účet a začni jednoduše vydělávat hned.

2

Přidej si nabídku
Přidání nabídky e jednoduché. Dej si záležet, aby byla zajímavá. Několik jednoduchých typů najdeš také zde. Stáhni si e-book „Jak funguje Jaudelam.cz“ zde

3

Ukaž se
Sdílej svoji nabídku na sociálních sítích a zvýrazni jí pro zvýšení jejího prodeje.

4

Dodržet své sliby
Objednávku se snaž doručit co nejrychleji a nejkvalitněji. Hodnocení od kupujících ovlivní další prodej tvé služby nebo výrobku.

5

Užij si své výdělky
Po té, co kupující schválí dodání služby nebo výrobku, budou peníze připočtené na tvé konto.

Kromě toho od nás dostaneš

Marketingový mix

Naše marketingové nástroje ti pomohou dosáhnout vyšší prodejnost. Pravidelné marketingové kampaně, sociální sítě, newsletter, podpora prodeje.

Kvalifikovaná pomoc a podpora

Náš zákaznický servis ti pomůže a poradí s otázkami a objednávkami. ároveň nepřetržitě monitorujeme stránku, abychom zajistili její pravidelné čištění od spamů nebo jiných nevhodných produktů. Více se dočteš ve Všeobecných obchodních podmínkách TADY

Jistota výdělku

pomáháme ti prodávat služby a výrobky a vydělat si tak na cokoli nebo na všechno? Pokud dodržíš, co slíbíš a budeš dodávat své služby nebo výrobky zodpovědně a řádně, tvé výdělky budou vyplacené. Garantujeme ti vyplacení peněz, když dodáš službu nebo výrobek ke spokojenosti kupujícího. Takže žádné stížnosti na „on mi nezaplatil“. Více informací zde.

Jaké poplatky si účtuje Jaudelam.cz?

Pomůžeme ti uspět

Ukaž kupujícím, že jsi dobrý prodejce.
Čím kvalitnější služby budeš dodávat, tím rychleji získáš náš ODZNAK DŮVĚRY.
Jak získáš svůj odznak?

Pojď s námi bezpečně nakupovat

1

Založ si účet ZDARMA

Založ si účet jednoduše a rychle na firmu nebo soukromou osobu a začni nakupovat.

2

Vyber si službu nebo produkt

Vyber si z výrobků a služeb. Pokud potřebuješ nejprve dohodnout detaily, napiš prodávajícímu zprávu přímo přes Jaudelam.cz – kontaktovat ho dokážeš prostřednictvím jeho inzerátu nebo profilu, odkud mu můžeš poslat zprávu. Více informací o bezpečnosti zde

Když nemůžeš najít to, co hledáš, přidej nabídku práce a ten, koho hledáš, si tě sám najde (ušetříš čas hledáním).

3

Udělej si objednávku

O zakoupení služby nebo výrobku můžeš komunikovat s prodávajícím a dohodnout podrobnosti objednávky. Nikdy však neposílej peníze na jiný účet než na náš Jaudelam.cz – jinak ti nedokážeme garantovat bezpečnost doručení tvé služby / výrobku. Více informací o bezpečnosti.

4

Užij si výsledek

Po dodání služby nebo produktu ohodnoť prodávajícího jako poděkování za jeho práci a doporuč Jaudelam.cz svým přátelům a známým.

Nechce se ti hledat ve stovkách nabídek?

Vyber si některou z možností a my ti pomůžeme, jak nejlépe umíme.

Přidej si nabídku práce

Pomůžeme ti s výběrem

Označ svoji nabídku, že „hoří“. Topování „Urgent“ označí inzerát ikonkou „plamínek“ a všichni budou vědět, že musí jednat rychle.
Další info najdeš přímo zde.

Nákupy na Jaudelam.cz se vyplatí, protože

Ke každému nákupu faktura
Jaudelam.cz ji vystavuje za každého prodávajícího jeho jménem. Nemusí být živnostník, aby mohl prodávat a vystavovat fakturu svým zákazníkům, kteří si ji dají do nákladů. Více informací zde.

Garance vrácení peněz
Pokud nedostaneš objednanou službu nebo výrobek, Jaudelam.cz ti vrátí peníze.

Nápověda

Urobili sme Jaspravim.sk také jednoduché ako sa len dá. Ak si sa však kdesi zasekol, radi ti poradíme. Prípadne si prečítaj kompletný návod na používanie v obchodních podmínkách alebo FAQ

KOMPLETNÝ NÁVOD