Získej status "OVEŘENÉHO PRODEJCE" = více objednávek a topování za 1900 Kč. Více info ZDE >>>

Česká asociace mikropráce

Staňte se členem komunity mikropracantů

Jaudelam.cz spojuje lidi, kteří věří v naši myšlenku - v myšlenku vytváření a spojování lidí. Myšlenku vytvoření kreativního webu, kde nehledě na to, kde se nacházíte - zda v Podkrkonoší nebo v Polabí, můžete nabízet celému Česku své služby. Bouráme geografické hranice a spojujeme nejen lidi. Chceme pomáhat dál, proto jsme vytvořili spolek s názvem Česká asociace mikropráce.

Co to je s takovým zvláštním dlouhým názvem?

Nuž, protože chceme, aby mikropráce v České republice kvetla a vzkvétala do krásy, vytvořili jsme jeden velký mikropracovitý úl s tímto názvem, nebo prostě zkratka ČAM.

Čeho chceme dosáhnout?

Být reprezentativním profesním sdružením pevně ukotveným ve strukturách EU jako silný partner pro jiné zaměstnavatelské svazy a sdružení, tak i pro zaměstnavatele, živnostníky, malé a velké společnosti, jednotlivce i orgány státní správy.

Jsme připraveni

Spolek je dnes připraven přijmout za své členy společnosti působící v oblasti mikropráce - společnosti nabízející a zastřešující nabídku jednotlivců, živnostníky, malé firmy v oblasti tvorby produktů, služeb, vzdělávání, rozvoje zaměstnanosti, personálního poradenství apod.

Chcete se stát součástí světa mikropráce?
Zaujala Vás myšlenka a máte pro nás návrhy? Kontaktujte nás na ...

naši členové

Těšíme se, že můžeme přivítat prvního oficiálního člena naší mikropracovnej komunity Občanské sdružení: Učíme se podnikat.

Učíme se podnikat je komunita aktivních lidí, kteří se chtějí neustále vzdělávat, být sami sobě šéfem a sdílet své rady a tipy mezi sebou. Podporujeme se v našich aktivitách již od roku 2011, odkdy nás narostlo na 10 000 členů z celého Slovenska.