Kdo je workoholicka?

Jsem marketérka, která si právě užívá mateřskou dovolenou v našem hlavním městě a kromě procházek, péče a hraní se s mým nejmilejším parťákem ráda zabloudím do vod sociálních sítí. Kromě toho se ráda směju, miluji hudbu, cestování, občas fotím a opravdu s velkým nadšením objevuji místa, kde se dá dobře najíst. Během mého profesního života jsem si prošla několika oblastmi, které mě naplňovaly a posouvaly, ale marketing se mi dostal pod kůži a je to něco, v čem jsem se našla.

Jak si začínala? Jak se ti prodává na jaudelam.cz?

Na jáudělám jsem zaregistrovaná snad od samotného počátku portálu, ale aktivně využívat jsem ho začala až teď. Byla to skvělá příležitost, jak zůstat v kontaktu se světem, který řeší i jiné témata jako ty miminkovské. Výhodou je, že mohu své služby nabízet přímo z domu a pracovat v čase a objemu, který mi vyhovuje.

Jak ses dostala k jaudelam.cz?

O jáudělám jsem se dozvěděla osobně, přímo od jeho zakladatelky, během jednoho inspirativního setkání, což mě, I když s časovým odstupem, motivovalo přidat svůj první inzerát.

Co bys změnila na jaudelam.cz?

S fungováním portálu jsem spokojená. Vše na jednom místě s kvalitním zákaznickým servisem. Nemusím řešit byrokracii a mohu se věnovat tomu, co mám opravdu ráda a v čem jsem dobrá.

Prozradíš na sebe nějakou pikošku?

Bonusová info: Moje heslo je jednoduché: Dělej to, co tě baví a nikdy v životě nebudeš muset pracovat.

Profil prodejce workoholicka najdete tu: link.

Další prodejci a kupující

avatar
lubossito Na Jaudelám.cz sa mi v dnešnej dobe pracuje naozaj dobre, páči mi jeho jednoduchosť a tiež bezpečnosť pri predaji.
avatar
binna Jsem tu od roku 2013 a za ten čas jsem se vypracovala na profesionální virtuální asistentku.
avatar
fernandobalogh Byl jsem zvědavý, tak jsem chtěl vyzkoušet jak portál jaudelam.cz funguje a...
avatar
novakpolite Zákazník je u mne vždy na prvním místě a udělám cokoliv aby byl spokojený.
avatar
nikkita Na jaudelam jsem nejdříve začala nakupovat - blogové články pro svůj web. Když přibyla možnost prodávat i produkty, tak jsem se nadšeně přidala k prodávajícím.
avatar
Rocket Už jsme se párkrát popálili nekvalitně dodanou službou, ale naštěstí jaudelam.cz nechrání jen prodávajícího, ale i nás jako kupujícího, proto je riziko podnikání s jaudelam.cz minimální.
avatar
workoholicka Byla to skvělá příležitost, jak zůstat v kontaktu se světem, který řeší i jiné témata jako ty miminkovské.
avatar
peterdruska Zatím s tím nemám žádné zkušenosti. Rozhodl jsem se proto vyzkoušet nabídnout mé lektorské služby přes tuto platformu.
avatar
design Ještě jako student na střední škole jsem si chtěl co to přivydělat a tak jsem hledal na netu. Do té doby jsem však nevěřil, že i přes internet se dá vydělávat.
avatar
gingertea Sem vystudovaná pedagožka AJ a NJ s uměleckými sklony a hledám alternativní a soběstačné metody ve vyučování i v životě.
avatar
catherine Na jaspravim.sk / jaudelam.cz jsem začínala v roce 2011, nejprve to byly menší překlady, později výuka angličtiny přes Skype.
avatar
Nadush Jsem velmi ráda, že jsem se na jaudelam.cz přihlásila, protože to byl jeden z nejlepších kroků
avatar
frido95 Řekl jsem si, že to vyzkouším, a kolotoč se roztočil. Později jsem si řekl, že moji práci rozšířím i na český trh.
avatar
Ewelin Vždycky jsem chtěla práci, která by mě skutečně naplňovala a Jaudelam mi z velké části umožnilo tento sen naplnit.
avatar
Evuschka Aktivně funguji přes portál jaudelam dost krátce, ale hned od začátku probíhala spolupráce překvapivě dobře.
avatar
Ondra_Kelbler Systém prodeje je jednoduchý, přehledný, pohodlný.