Kdo je peterdruska?

Jsem učitel programátor. Programuji iOS aplikace pro iPhone a iPad a tento školní rok učím programování Android aplikací žáky a studenty na základních a středních školách. Výuka probíhá na 10 školách v Žilině, na jedné v Kysuckém novém městě a na jedné ve Zvoleně, pod hlavičkou OZ Harpuna (www.skolskareforma.sk). Kromě toho se starám o vývoj mobilních aplikací ve firmě www.become.sk. Denně se pohybuji v okolí Žiliny.

Jak jsi začínal? Jak se ti prodává na jaudelam.cz?

Zatím s tím nemám žádné zkušenosti. Rozhodl jsem se proto vyzkoušet nabídnout mé lektorské služby přes tuto platformu. Sám jsem zvědavý, čeho se podaří dosáhnout. Byl bych rád, kdybych na stejnou otázku v budoucnu mohl odpovědět, že Jaudelam tvoří značnou část příjmu.

Jak ses dostal k jaudelam.cz?

V začátcích jsem ho pomáhal programovat :-). Od té doby to znám a nyní dozrál čas službu i vyzkoušet.

Co bys změnil na jaudelam.cz?

Design webu a kvalitnější obrázky nabízených služeb. Ale slyšel jsem, že se už na tom pracuje. Více budu umět říci po jistých zkušenostech s Jaudelam.

Prozradíš nám o sobě nějakou pikošku? 😊

Rád se bezcílně toulám po lesích se svými dětmi ;-).

Najdeš ho zde.

Další prodejci a kupující

avatar
gingertea Sem vystudovaná pedagožka AJ a NJ s uměleckými sklony a hledám alternativní a soběstačné metody ve vyučování i v životě.
avatar
peterdruska Zatím s tím nemám žádné zkušenosti. Rozhodl jsem se proto vyzkoušet nabídnout mé lektorské služby přes tuto platformu.
avatar
binna Jsem tu od roku 2013 a za ten čas jsem se vypracovala na profesionální virtuální asistentku.
avatar
Ondra_Kelbler Systém prodeje je jednoduchý, přehledný, pohodlný.
avatar
Rocket Už jsme se párkrát popálili nekvalitně dodanou službou, ale naštěstí jaudelam.cz nechrání jen prodávajícího, ale i nás jako kupujícího, proto je riziko podnikání s jaudelam.cz minimální.
avatar
Nadush Jsem velmi ráda, že jsem se na jaudelam.cz přihlásila, protože to byl jeden z nejlepších kroků
avatar
design Ještě jako student na střední škole jsem si chtěl co to přivydělat a tak jsem hledal na netu. Do té doby jsem však nevěřil, že i přes internet se dá vydělávat.
avatar
novakpolite Zákazník je u mne vždy na prvním místě a udělám cokoliv aby byl spokojený.
avatar
workoholicka Byla to skvělá příležitost, jak zůstat v kontaktu se světem, který řeší i jiné témata jako ty miminkovské.
avatar
Evuschka Aktivně funguji přes portál jaudelam dost krátce, ale hned od začátku probíhala spolupráce překvapivě dobře.
avatar
frido95 Řekl jsem si, že to vyzkouším, a kolotoč se roztočil. Později jsem si řekl, že moji práci rozšířím i na český trh.
avatar
lubossito Na Jaudelám.cz sa mi v dnešnej dobe pracuje naozaj dobre, páči mi jeho jednoduchosť a tiež bezpečnosť pri predaji.
avatar
fernandobalogh Byl jsem zvědavý, tak jsem chtěl vyzkoušet jak portál jaudelam.cz funguje a...
avatar
nikkita Na jaudelam jsem nejdříve začala nakupovat - blogové články pro svůj web. Když přibyla možnost prodávat i produkty, tak jsem se nadšeně přidala k prodávajícím.
avatar
Ewelin Vždycky jsem chtěla práci, která by mě skutečně naplňovala a Jaudelam mi z velké části umožnilo tento sen naplnit.
avatar
catherine Na jaspravim.sk / jaudelam.cz jsem začínala v roce 2011, nejprve to byly menší překlady, později výuka angličtiny přes Skype.