Kdo je peterdruska?

Jsem učitel programátor. Programuji iOS aplikace pro iPhone a iPad a tento školní rok učím programování Android aplikací žáky a studenty na základních a středních školách. Výuka probíhá na 10 školách v Žilině, na jedné v Kysuckém novém městě a na jedné ve Zvoleně, pod hlavičkou OZ Harpuna (www.skolskareforma.sk). Kromě toho se starám o vývoj mobilních aplikací ve firmě www.become.sk. Denně se pohybuji v okolí Žiliny.

Jak jsi začínal? Jak se ti prodává na jaudelam.cz?

Zatím s tím nemám žádné zkušenosti. Rozhodl jsem se proto vyzkoušet nabídnout mé lektorské služby přes tuto platformu. Sám jsem zvědavý, čeho se podaří dosáhnout. Byl bych rád, kdybych na stejnou otázku v budoucnu mohl odpovědět, že Jaudelam tvoří značnou část příjmu.

Jak ses dostal k jaudelam.cz?

V začátcích jsem ho pomáhal programovat :-). Od té doby to znám a nyní dozrál čas službu i vyzkoušet.

Co bys změnil na jaudelam.cz?

Design webu a kvalitnější obrázky nabízených služeb. Ale slyšel jsem, že se už na tom pracuje. Více budu umět říci po jistých zkušenostech s Jaudelam.

Prozradíš nám o sobě nějakou pikošku? 😊

Rád se bezcílně toulám po lesích se svými dětmi ;-).

Najdeš ho zde.

Další prodejci a kupující

avatar
catherine Na jaspravim.sk / jaudelam.cz jsem začínala v roce 2011, nejprve to byly menší překlady, později výuka angličtiny přes Skype.
avatar
fernandobalogh Byl jsem zvědavý, tak jsem chtěl vyzkoušet jak portál jaudelam.cz funguje a...
avatar
frido95 Řekl jsem si, že to vyzkouším, a kolotoč se roztočil. Později jsem si řekl, že moji práci rozšířím i na český trh.
avatar
workoholicka Byla to skvělá příležitost, jak zůstat v kontaktu se světem, který řeší i jiné témata jako ty miminkovské.
avatar
binna Jsem tu od roku 2013 a za ten čas jsem se vypracovala na profesionální virtuální asistentku.
avatar
Ewelin Vždycky jsem chtěla práci, která by mě skutečně naplňovala a Jaudelam mi z velké části umožnilo tento sen naplnit.
avatar
Ondra_Kelbler Systém prodeje je jednoduchý, přehledný, pohodlný.
avatar
peterdruska Zatím s tím nemám žádné zkušenosti. Rozhodl jsem se proto vyzkoušet nabídnout mé lektorské služby přes tuto platformu.
avatar
gingertea Sem vystudovaná pedagožka AJ a NJ s uměleckými sklony a hledám alternativní a soběstačné metody ve vyučování i v životě.
avatar
design Ještě jako student na střední škole jsem si chtěl co to přivydělat a tak jsem hledal na netu. Do té doby jsem však nevěřil, že i přes internet se dá vydělávat.
avatar
Nadush Jsem velmi ráda, že jsem se na jaudelam.cz přihlásila, protože to byl jeden z nejlepších kroků
avatar
nikkita Na jaudelam jsem nejdříve začala nakupovat - blogové články pro svůj web. Když přibyla možnost prodávat i produkty, tak jsem se nadšeně přidala k prodávajícím.
avatar
lubossito Na Jaudelám.cz sa mi v dnešnej dobe pracuje naozaj dobre, páči mi jeho jednoduchosť a tiež bezpečnosť pri predaji.
avatar
Evuschka Aktivně funguji přes portál jaudelam dost krátce, ale hned od začátku probíhala spolupráce překvapivě dobře.
avatar
novakpolite Zákazník je u mne vždy na prvním místě a udělám cokoliv aby byl spokojený.
avatar
Rocket Už jsme se párkrát popálili nekvalitně dodanou službou, ale naštěstí jaudelam.cz nechrání jen prodávajícího, ale i nás jako kupujícího, proto je riziko podnikání s jaudelam.cz minimální.