Kdo je Ondrej_Kelbler?

Jsem nadšený grafik z Prahy s vystudovanou SOŠ multimediální a propagační tvorby. Od mala jsem měl potřebu tvořit, poznávat, studovat svět a jsem rád, že se dosud můj pohled na věc nezměnil, i když to občas není lehké. Miluji sport, hudbu, svobodu, pozitivní lidi a nenávidím negativismus a utlačování, které mlží soustředěnou mysl. Říkám narovinu, raději si budu vydělávat polovinu tím, co mě baví a naplňuje, než se denně trápit pod nervním šéfem v kanceláři prací ze které necítíte radost. Tomu neříkám kvalitní život. V budoucnu chci být pánem svého času, protože je vzácný a omezený. Jaudelam.cz tvoří jednu z cihel základu k mému snu.

Jak jsi začínal? Jak se ti prodává na jaudelam.cz?

Začátky byly nečekaně rychlé, o mé služby byl velký zájem. Zaměřoval jsem se na marketing na sociálních sítích a později jsem služby přeorientoval na grafiku. Systém prodeje je jednoduchý, přehledný, pohodlný.

Jak jsi se dostal k jaudelam.cz?

K jaudelam.cz jsem se dostal zhruba 3-4 roky zpět, kdy mi jej doporučila matka. Dělala překlady textů, řekl jsem si že také zkusím štěstí.

Co bys změnil na jaudelam.cz?

Není třeba měnit, ale vždy je potřeba rozvíjet. Určitě by se hodila android aplikace. Co mi také občas vadí je, že se přílohy nedají otevřít přímo v prohlížeči, ale musí se ukládat. Tato drobnost by prodej/nákup rozhodně usnadnila.

Najdeš ho zde.

Další prodejci a kupující

avatar
Ondra_Kelbler Systém prodeje je jednoduchý, přehledný, pohodlný.
avatar
binna Jsem tu od roku 2013 a za ten čas jsem se vypracovala na profesionální virtuální asistentku.
avatar
nikkita Na jaudelam jsem nejdříve začala nakupovat - blogové články pro svůj web. Když přibyla možnost prodávat i produkty, tak jsem se nadšeně přidala k prodávajícím.
avatar
workoholicka Byla to skvělá příležitost, jak zůstat v kontaktu se světem, který řeší i jiné témata jako ty miminkovské.
avatar
lubossito Na Jaudelám.cz sa mi v dnešnej dobe pracuje naozaj dobre, páči mi jeho jednoduchosť a tiež bezpečnosť pri predaji.
avatar
design Ještě jako student na střední škole jsem si chtěl co to přivydělat a tak jsem hledal na netu. Do té doby jsem však nevěřil, že i přes internet se dá vydělávat.
avatar
Ewelin Vždycky jsem chtěla práci, která by mě skutečně naplňovala a Jaudelam mi z velké části umožnilo tento sen naplnit.
avatar
fernandobalogh Byl jsem zvědavý, tak jsem chtěl vyzkoušet jak portál jaudelam.cz funguje a...
avatar
Nadush Jsem velmi ráda, že jsem se na jaudelam.cz přihlásila, protože to byl jeden z nejlepších kroků
avatar
peterdruska Zatím s tím nemám žádné zkušenosti. Rozhodl jsem se proto vyzkoušet nabídnout mé lektorské služby přes tuto platformu.
avatar
Evuschka Aktivně funguji přes portál jaudelam dost krátce, ale hned od začátku probíhala spolupráce překvapivě dobře.
avatar
novakpolite Zákazník je u mne vždy na prvním místě a udělám cokoliv aby byl spokojený.
avatar
gingertea Sem vystudovaná pedagožka AJ a NJ s uměleckými sklony a hledám alternativní a soběstačné metody ve vyučování i v životě.
avatar
catherine Na jaspravim.sk / jaudelam.cz jsem začínala v roce 2011, nejprve to byly menší překlady, později výuka angličtiny přes Skype.
avatar
frido95 Řekl jsem si, že to vyzkouším, a kolotoč se roztočil. Později jsem si řekl, že moji práci rozšířím i na český trh.
avatar
Rocket Už jsme se párkrát popálili nekvalitně dodanou službou, ale naštěstí jaudelam.cz nechrání jen prodávajícího, ale i nás jako kupujícího, proto je riziko podnikání s jaudelam.cz minimální.