Kdo je NovakPolite?

Jmenuji se Marek Novák a vystupuji pod jménem novakpolite. Je to složené z mého příjmení a slova "polite", neboli zdvořilý. To v tomto případě znamená, že se jsem ke svým zákazníkům vždy zdvořilý. Studuji na Střední škole grafické v Brně a zároveň pracuji jako brigádník v jedné Brněnské reklamní agentuře jako grafik. Dá se tedy říct, že v oblasti grafiky se pohybuji každý den. Vždy dbám na spokojenost zákazníka a výbornou spolupráci.

Jak jsi začínal? Jak se ti prodává na jaudelam.cz?

Začínal jsem asi jako každý jiný. Vytvořil jsem inzerát a čekal kdo se ozve. Spoléhal jsem na své zkušenosti a ukázku svých prací. Po nějaké době se ozval první zákazník a byl moji prací nadšený. Po prvním hodnocení se stal velký zvrat a zakázky mi chodily jedna za druhou. V dnešní době už nemám o zákazníky nouzi. Na mém profilu vidí samé kladné hodnocení, tak je logické že je to přiláká. Je asi jasné že nejde jít na trh se svoji službou/produktem jen tak, člověk si musí vytvořit alespoň základní marketingový plán a tím se řídit. Řekl bych že právě plánování a dobře odvedená práce je klíč k úspěchu.

Jak jsi se dostal k jaudelam.cz?

K tomuto skvělému webu jsem se dostal náhodou. Jednoho dne jsem si řekl, jak by ostatní lidé mohli ocenit to co dělám a vzhledem k tomu, že jsem student, tak by nebylo špatné mít z toho i nějaký výdělek. Zašel jsem na pár grafických stránek a byl zde odkaz přímo na jaudelam.cz, tak jsem to zkusil a vyšlo to.

Co bys změnil na jaudelam.cz?

Jak jsem již říkal, tato stránka je skvělá, ovšem změnil bych zde jednu věc. Budu teď mluvit konkrétně o grafické sekci. Je zde spoustu zkušených a nadějných grafiků, kteří se ve svém oboru opravu vyznají, ale pak jsou zde grafici, kteří tomu nerozumí a jdou jen po penězích. To je právě velká chyba, protože člověk to musí dělat především proto, že ho to baví a ne pro peníze. Bylo by tedy dobré, aby zde měli inzeráty jen zkušení grafici, kteří to umí a svému zákazníkovi udělají to co opravdu chce aby byl spokojený. Není to žádná zábava, je to vážná věc a právě proto je nutné aby správci webu dbali na kvalitu lidí co zde prodávají.

Jako bonus můžeš uvést jakoukoliv zajímavost o sobě.

Zajímavost ... ? tak určitě asi to, že si plánuji každý krok než ho udělám. Snažím se rozvíjet jen co to jde a brzy přibudou další inzeráty kolem grafiky. Zákazník je u mne vždy na prvním místě a udělám cokoliv aby byl spokojený.

Najdeš ho zde.

Další prodejci a kupující

avatar
Rocket Už jsme se párkrát popálili nekvalitně dodanou službou, ale naštěstí jaudelam.cz nechrání jen prodávajícího, ale i nás jako kupujícího, proto je riziko podnikání s jaudelam.cz minimální.
avatar
Evuschka Aktivně funguji přes portál jaudelam dost krátce, ale hned od začátku probíhala spolupráce překvapivě dobře.
avatar
gingertea Sem vystudovaná pedagožka AJ a NJ s uměleckými sklony a hledám alternativní a soběstačné metody ve vyučování i v životě.
avatar
novakpolite Zákazník je u mne vždy na prvním místě a udělám cokoliv aby byl spokojený.
avatar
Nadush Jsem velmi ráda, že jsem se na jaudelam.cz přihlásila, protože to byl jeden z nejlepších kroků
avatar
Ondra_Kelbler Systém prodeje je jednoduchý, přehledný, pohodlný.
avatar
workoholicka Byla to skvělá příležitost, jak zůstat v kontaktu se světem, který řeší i jiné témata jako ty miminkovské.
avatar
fernandobalogh Byl jsem zvědavý, tak jsem chtěl vyzkoušet jak portál jaudelam.cz funguje a...
avatar
peterdruska Zatím s tím nemám žádné zkušenosti. Rozhodl jsem se proto vyzkoušet nabídnout mé lektorské služby přes tuto platformu.
avatar
frido95 Řekl jsem si, že to vyzkouším, a kolotoč se roztočil. Později jsem si řekl, že moji práci rozšířím i na český trh.
avatar
binna Jsem tu od roku 2013 a za ten čas jsem se vypracovala na profesionální virtuální asistentku.
avatar
design Ještě jako student na střední škole jsem si chtěl co to přivydělat a tak jsem hledal na netu. Do té doby jsem však nevěřil, že i přes internet se dá vydělávat.
avatar
Ewelin Vždycky jsem chtěla práci, která by mě skutečně naplňovala a Jaudelam mi z velké části umožnilo tento sen naplnit.
avatar
lubossito Na Jaudelám.cz sa mi v dnešnej dobe pracuje naozaj dobre, páči mi jeho jednoduchosť a tiež bezpečnosť pri predaji.
avatar
catherine Na jaspravim.sk / jaudelam.cz jsem začínala v roce 2011, nejprve to byly menší překlady, později výuka angličtiny přes Skype.
avatar
nikkita Na jaudelam jsem nejdříve začala nakupovat - blogové články pro svůj web. Když přibyla možnost prodávat i produkty, tak jsem se nadšeně přidala k prodávajícím.