Kdo je NovakPolite?

Jmenuji se Marek Novák a vystupuji pod jménem novakpolite. Je to složené z mého příjmení a slova "polite", neboli zdvořilý. To v tomto případě znamená, že se jsem ke svým zákazníkům vždy zdvořilý. Studuji na Střední škole grafické v Brně a zároveň pracuji jako brigádník v jedné Brněnské reklamní agentuře jako grafik. Dá se tedy říct, že v oblasti grafiky se pohybuji každý den. Vždy dbám na spokojenost zákazníka a výbornou spolupráci.

Jak jsi začínal? Jak se ti prodává na jaudelam.cz?

Začínal jsem asi jako každý jiný. Vytvořil jsem inzerát a čekal kdo se ozve. Spoléhal jsem na své zkušenosti a ukázku svých prací. Po nějaké době se ozval první zákazník a byl moji prací nadšený. Po prvním hodnocení se stal velký zvrat a zakázky mi chodily jedna za druhou. V dnešní době už nemám o zákazníky nouzi. Na mém profilu vidí samé kladné hodnocení, tak je logické že je to přiláká. Je asi jasné že nejde jít na trh se svoji službou/produktem jen tak, člověk si musí vytvořit alespoň základní marketingový plán a tím se řídit. Řekl bych že právě plánování a dobře odvedená práce je klíč k úspěchu.

Jak jsi se dostal k jaudelam.cz?

K tomuto skvělému webu jsem se dostal náhodou. Jednoho dne jsem si řekl, jak by ostatní lidé mohli ocenit to co dělám a vzhledem k tomu, že jsem student, tak by nebylo špatné mít z toho i nějaký výdělek. Zašel jsem na pár grafických stránek a byl zde odkaz přímo na jaudelam.cz, tak jsem to zkusil a vyšlo to.

Co bys změnil na jaudelam.cz?

Jak jsem již říkal, tato stránka je skvělá, ovšem změnil bych zde jednu věc. Budu teď mluvit konkrétně o grafické sekci. Je zde spoustu zkušených a nadějných grafiků, kteří se ve svém oboru opravu vyznají, ale pak jsou zde grafici, kteří tomu nerozumí a jdou jen po penězích. To je právě velká chyba, protože člověk to musí dělat především proto, že ho to baví a ne pro peníze. Bylo by tedy dobré, aby zde měli inzeráty jen zkušení grafici, kteří to umí a svému zákazníkovi udělají to co opravdu chce aby byl spokojený. Není to žádná zábava, je to vážná věc a právě proto je nutné aby správci webu dbali na kvalitu lidí co zde prodávají.

Jako bonus můžeš uvést jakoukoliv zajímavost o sobě.

Zajímavost ... ? tak určitě asi to, že si plánuji každý krok než ho udělám. Snažím se rozvíjet jen co to jde a brzy přibudou další inzeráty kolem grafiky. Zákazník je u mne vždy na prvním místě a udělám cokoliv aby byl spokojený.

Najdeš ho zde.

Další prodejci a kupující

avatar
Nadush Jsem velmi ráda, že jsem se na jaudelam.cz přihlásila, protože to byl jeden z nejlepších kroků
avatar
Evuschka Aktivně funguji přes portál jaudelam dost krátce, ale hned od začátku probíhala spolupráce překvapivě dobře.
avatar
fernandobalogh Byl jsem zvědavý, tak jsem chtěl vyzkoušet jak portál jaudelam.cz funguje a...
avatar
kutilka Neustále zkouším něco nového, neumím sedět jen tak, s rukama v klíně...
avatar
nikkita Na jaudelam jsem nejdříve začala nakupovat - blogové články pro svůj web. Když přibyla možnost prodávat i produkty, tak jsem se nadšeně přidala k prodávajícím.
avatar
binna Jsem tu od roku 2013 a za ten čas jsem se vypracovala na profesionální virtuální asistentku.
avatar
lubossito Na Jaudelám.cz sa mi v dnešnej dobe pracuje naozaj dobre, páči mi jeho jednoduchosť a tiež bezpečnosť pri predaji.
avatar
JESCollection K výrobě těchto doplňků jsem se dostala velmi jednoduše. Když jsem se jednoho pěkného dne dozvěděla, že se budu vdávat
avatar
Rocket Už jsme se párkrát popálili nekvalitně dodanou službou, ale naštěstí jaudelam.cz nechrání jen prodávajícího, ale i nás jako kupujícího, proto je riziko podnikání s jaudelam.cz minimální.
avatar
catherine Na jaspravim.sk / jaudelam.cz jsem začínala v roce 2011, nejprve to byly menší překlady, později výuka angličtiny přes Skype.
avatar
frido95 Řekl jsem si, že to vyzkouším, a kolotoč se roztočil. Později jsem si řekl, že moji práci rozšířím i na český trh.
avatar
Ondra_Kelbler Systém prodeje je jednoduchý, přehledný, pohodlný.
avatar
Ewelin Vždycky jsem chtěla práci, která by mě skutečně naplňovala a Jaudelam mi z velké části umožnilo tento sen naplnit.
avatar
design Ještě jako student na střední škole jsem si chtěl co to přivydělat a tak jsem hledal na netu. Do té doby jsem však nevěřil, že i přes internet se dá vydělávat.
avatar
novakpolite Zákazník je u mne vždy na prvním místě a udělám cokoliv aby byl spokojený.
avatar
workoholicka Byla to skvělá příležitost, jak zůstat v kontaktu se světem, který řeší i jiné témata jako ty miminkovské.
avatar
gingertea Sem vystudovaná pedagožka AJ a NJ s uměleckými sklony a hledám alternativní a soběstačné metody ve vyučování i v životě.
avatar
peterdruska Zatím s tím nemám žádné zkušenosti. Rozhodl jsem se proto vyzkoušet nabídnout mé lektorské služby přes tuto platformu.