Kdo je Nikkita?

Ahoj, jmenuji se Veronika Bošková, pocházím z Bratislavy a také zde žiji. Jsem duší tvůrce a hlavou marketér. Věnuji se handmade tvorbě a také handmade podnikání. Miluji hezké věci, jsem velmi vizuálně založená a s tím souvisí i moje působení. 

Jak si začínala? Jak se ti prodává na jaudelam.cz / jaspravim.sk ?

Na jaudelam jsem nejdříve začala nakupovat - blogové články pro svůj web. Když přibyla možnost prodávat i produkty, tak jsem se nadšeně přidala k prodávajícím. Přitom však stále nakupuji - naposledy jsem tu našla výborného střihače pro své rozhovory, které s handmade tvůrci natáčím.

Jak ses dostala k jaudelam.cz?

Jaudelam jsem objevila díky CEO, Mirce Števkové, která má neuvěřitelnou energii. Potkali jsme se na školení a vyprávěla o něm s takovým nadšením, že jsem to hned musela prozkoumat.

Co by si změnila na jaudelam.cz?

Myslím, že jaudelam je ojedinělý projekt, pro mikropráci úplně idální. Možná bych změnila jen automatické potvrzování dodání služby - někdy se v procesu může stát něco nepředvídatelného - déle se uploaduje video, zapomeneš dodat všechny podklady ....

Prozradíš nám o sobě nějakou zajímavost?

Jsem autorkou první slovenské knihy o handmade podnikání, která právě vychází. Toto téma mi je velmi blízké a přednáším o ní na konferencích a dělám workshopy. Tak jsem se rozhodla, že své dlouholeté zkušenosti zužitkuji v knížce, která, věřím, že může pomoci mnoha lidem. A vychází I s diářem, který je skvělým doplňkem při plánování svého handmade podnikání.

Další prodejci a kupující

avatar
frido95 Řekl jsem si, že to vyzkouším, a kolotoč se roztočil. Později jsem si řekl, že moji práci rozšířím i na český trh.
avatar
workoholicka Byla to skvělá příležitost, jak zůstat v kontaktu se světem, který řeší i jiné témata jako ty miminkovské.
avatar
Evuschka Aktivně funguji přes portál jaudelam dost krátce, ale hned od začátku probíhala spolupráce překvapivě dobře.
avatar
fernandobalogh Byl jsem zvědavý, tak jsem chtěl vyzkoušet jak portál jaudelam.cz funguje a...
avatar
peterdruska Zatím s tím nemám žádné zkušenosti. Rozhodl jsem se proto vyzkoušet nabídnout mé lektorské služby přes tuto platformu.
avatar
Ondra_Kelbler Systém prodeje je jednoduchý, přehledný, pohodlný.
avatar
binna Jsem tu od roku 2013 a za ten čas jsem se vypracovala na profesionální virtuální asistentku.
avatar
novakpolite Zákazník je u mne vždy na prvním místě a udělám cokoliv aby byl spokojený.
avatar
design Ještě jako student na střední škole jsem si chtěl co to přivydělat a tak jsem hledal na netu. Do té doby jsem však nevěřil, že i přes internet se dá vydělávat.
avatar
Rocket Už jsme se párkrát popálili nekvalitně dodanou službou, ale naštěstí jaudelam.cz nechrání jen prodávajícího, ale i nás jako kupujícího, proto je riziko podnikání s jaudelam.cz minimální.
avatar
gingertea Sem vystudovaná pedagožka AJ a NJ s uměleckými sklony a hledám alternativní a soběstačné metody ve vyučování i v životě.
avatar
lubossito Na Jaudelám.cz sa mi v dnešnej dobe pracuje naozaj dobre, páči mi jeho jednoduchosť a tiež bezpečnosť pri predaji.
avatar
catherine Na jaspravim.sk / jaudelam.cz jsem začínala v roce 2011, nejprve to byly menší překlady, později výuka angličtiny přes Skype.
avatar
Ewelin Vždycky jsem chtěla práci, která by mě skutečně naplňovala a Jaudelam mi z velké části umožnilo tento sen naplnit.
avatar
nikkita Na jaudelam jsem nejdříve začala nakupovat - blogové články pro svůj web. Když přibyla možnost prodávat i produkty, tak jsem se nadšeně přidala k prodávajícím.
avatar
Nadush Jsem velmi ráda, že jsem se na jaudelam.cz přihlásila, protože to byl jeden z nejlepších kroků