Kdo je Nadush?

Jsem bloggerka, která miluje psaní článků, focení a zejména vaření dobrého jídla! V tom "reálném" životě jsem studentkou Hotelové akademie, kde příští rok už končím. Bydlím v malé vesničce u Nitry, kde jsem i vyrůstala a jsem velmi ráda, že pocházím právě z vesnice, protože během pěkných slunečných dní mohu vyjít leckdy ven na dvůr, kde se mi píše mnohem lépe :)

Jak si začínala? Jak se Ti prodává na jaudelam.cz?

Moje začátky si pamatuji naprosto přesně. Všechno to začalo, když jsem dostala svůj první digitální fotoaparát. Vytvořila jsem si stránku na facebooku a přidávala jsem tam fotografie. Později, jsem si pořídila zrcadlovku, ale věděla jsem, že jako fotograf je velmi obtížné prosadit se, a tak jsem vyzkoušela něco jiného. Vytvořila jsem si blog a po roce jsem se pustila do psaní článků pro jeden internetový dámský magazín. Tam to však nebylo úplně ono, a proto jsem si založila účet na jaudelam.cz. Přiznám se, že jsem od toho nečekala hodně, protože jsem viděla, že je tam mnoho lidí, kteří nabízejí tuto práci a na pár portálech jsem už takto přihlášena byla a nic se nedělo. Velmi mě však překvapilo, když jsem najednou dostávala jednu objednávku za druhou :) které jsem vůbec udělala a perfektně mi to nastartovalo moji "kariéru" v psaní článků. Díky tomu nyní pracuji v žurnalistice už jako studentka na střední škole a do budoucna budu mít tak dostatek praxe :)

Jak ses dostala k jaudelam.cz?

Na jaudelam.cz jsem se dostala úplnou náhodou. Hledala jsem si nějakou práci na psaní článků, protože léto už bylo v polovině a já jsem stále měla jen nějaké malé práce vedle blogu a nic moc to nebylo, takže chtěla jsem něco pořádně. Řekla jsem si, že by to za to stálo a vyzkoušela jsem to.

Co by si změnila na jaudelam.cz?

Myslím, že na portálu jaspravím.sk bych nezměnila opravdu nic. Je přehledná, velmi snadno se na ní orientuji a vše co hledám na ní najdu opravdu rychle.

Její profil najdete zde.

Další prodejci a kupující

avatar
JESCollection K výrobě těchto doplňků jsem se dostala velmi jednoduše. Když jsem se jednoho pěkného dne dozvěděla, že se budu vdávat
avatar
nikkita Na jaudelam jsem nejdříve začala nakupovat - blogové články pro svůj web. Když přibyla možnost prodávat i produkty, tak jsem se nadšeně přidala k prodávajícím.
avatar
peterdruska Zatím s tím nemám žádné zkušenosti. Rozhodl jsem se proto vyzkoušet nabídnout mé lektorské služby přes tuto platformu.
avatar
design Ještě jako student na střední škole jsem si chtěl co to přivydělat a tak jsem hledal na netu. Do té doby jsem však nevěřil, že i přes internet se dá vydělávat.
avatar
kutilka Neustále zkouším něco nového, neumím sedět jen tak, s rukama v klíně...
avatar
catherine Na jaspravim.sk / jaudelam.cz jsem začínala v roce 2011, nejprve to byly menší překlady, později výuka angličtiny přes Skype.
avatar
Evuschka Aktivně funguji přes portál jaudelam dost krátce, ale hned od začátku probíhala spolupráce překvapivě dobře.
avatar
lubossito Na Jaudelám.cz sa mi v dnešnej dobe pracuje naozaj dobre, páči mi jeho jednoduchosť a tiež bezpečnosť pri predaji.
avatar
frido95 Řekl jsem si, že to vyzkouším, a kolotoč se roztočil. Později jsem si řekl, že moji práci rozšířím i na český trh.
avatar
fernandobalogh Byl jsem zvědavý, tak jsem chtěl vyzkoušet jak portál jaudelam.cz funguje a...
avatar
Ondra_Kelbler Systém prodeje je jednoduchý, přehledný, pohodlný.
avatar
binna Jsem tu od roku 2013 a za ten čas jsem se vypracovala na profesionální virtuální asistentku.
avatar
gingertea Sem vystudovaná pedagožka AJ a NJ s uměleckými sklony a hledám alternativní a soběstačné metody ve vyučování i v životě.
avatar
Rocket Už jsme se párkrát popálili nekvalitně dodanou službou, ale naštěstí jaudelam.cz nechrání jen prodávajícího, ale i nás jako kupujícího, proto je riziko podnikání s jaudelam.cz minimální.
avatar
workoholicka Byla to skvělá příležitost, jak zůstat v kontaktu se světem, který řeší i jiné témata jako ty miminkovské.
avatar
Nadush Jsem velmi ráda, že jsem se na jaudelam.cz přihlásila, protože to byl jeden z nejlepších kroků
avatar
Ewelin Vždycky jsem chtěla práci, která by mě skutečně naplňovala a Jaudelam mi z velké části umožnilo tento sen naplnit.