Kdo je lubossito?

Ahoj, jsem Ľuboš a na Jaudelam.cz vystupuji pod přezdívkou Lubossito, kterou mi vymyslela moje kámoška. Už odjakživa jsem miloval kreativitu a svět fantazie. Rád se plavím ve vodách moderního dizajnu a světových trendů grafiky. Pracuji už několik let jako grafik a webový designer v Praze, a taktéž jako freelancer na volné noze :) Kromě dizajnu se rád věnuji i osobnímu rozvoji a cvičení s vlastní váhou (StreetWorkout), a vlastním také e-shop s tričkami s osobitým designem www.workoutlegend.cz.

Jak jsi začínal? Jak se ti prodává na jaudelam.cz?

Těžké na začátku bylo prosadit se na trhu. Jelikož jsem neměl dostatek zkušeností, začínal jsem na zakázkách pro neziskovky, kde jsem si udělal docela slušné reference a nabral potřebné zkušenosti.
Na Jaudelám.cz se mi v dnešní době pracuje opravdu dobře, líbí mi jeho jednoduchost a také bezpečnost při prodeji.

Ako si začínal? Ako sa ti predáva na jaspravim.sk?

Ťažké na začiatku bolo presadiť sa na trhu. Keďže som nemal dostatok skúseností, začínal som na zákazkách pre neziskovky, kde som si urobil celkom slušné referencie a nabral potrebné skúsenosti. Na Jaudelám.cz sa mi v dnešnej dobe pracuje naozaj dobre, páči mi jeho jednoduchosť a tiež bezpečnosť pri predaji.

Jak jsi se dostal k jaudelam.cz?

Na tento portál jsem se dostal nějak spontánně když jsem hledal možné formy přivýdělku přes internet. Oceňuji také, že jde o reálnou formu výdělku z pohodlí domova :)

Najdeš ho zde.

Další prodejci a kupující

avatar
Ewelin Vždycky jsem chtěla práci, která by mě skutečně naplňovala a Jaudelam mi z velké části umožnilo tento sen naplnit.
avatar
Rocket Už jsme se párkrát popálili nekvalitně dodanou službou, ale naštěstí jaudelam.cz nechrání jen prodávajícího, ale i nás jako kupujícího, proto je riziko podnikání s jaudelam.cz minimální.
avatar
peterdruska Zatím s tím nemám žádné zkušenosti. Rozhodl jsem se proto vyzkoušet nabídnout mé lektorské služby přes tuto platformu.
avatar
nikkita Na jaudelam jsem nejdříve začala nakupovat - blogové články pro svůj web. Když přibyla možnost prodávat i produkty, tak jsem se nadšeně přidala k prodávajícím.
avatar
binna Jsem tu od roku 2013 a za ten čas jsem se vypracovala na profesionální virtuální asistentku.
avatar
catherine Na jaspravim.sk / jaudelam.cz jsem začínala v roce 2011, nejprve to byly menší překlady, později výuka angličtiny přes Skype.
avatar
design Ještě jako student na střední škole jsem si chtěl co to přivydělat a tak jsem hledal na netu. Do té doby jsem však nevěřil, že i přes internet se dá vydělávat.
avatar
Nadush Jsem velmi ráda, že jsem se na jaudelam.cz přihlásila, protože to byl jeden z nejlepších kroků
avatar
lubossito Na Jaudelám.cz sa mi v dnešnej dobe pracuje naozaj dobre, páči mi jeho jednoduchosť a tiež bezpečnosť pri predaji.
avatar
workoholicka Byla to skvělá příležitost, jak zůstat v kontaktu se světem, který řeší i jiné témata jako ty miminkovské.
avatar
kutilka Neustále zkouším něco nového, neumím sedět jen tak, s rukama v klíně...
avatar
Evuschka Aktivně funguji přes portál jaudelam dost krátce, ale hned od začátku probíhala spolupráce překvapivě dobře.
avatar
JESCollection K výrobě těchto doplňků jsem se dostala velmi jednoduše. Když jsem se jednoho pěkného dne dozvěděla, že se budu vdávat
avatar
fernandobalogh Byl jsem zvědavý, tak jsem chtěl vyzkoušet jak portál jaudelam.cz funguje a...
avatar
Ondra_Kelbler Systém prodeje je jednoduchý, přehledný, pohodlný.
avatar
gingertea Sem vystudovaná pedagožka AJ a NJ s uměleckými sklony a hledám alternativní a soběstačné metody ve vyučování i v životě.
avatar
frido95 Řekl jsem si, že to vyzkouším, a kolotoč se roztočil. Později jsem si řekl, že moji práci rozšířím i na český trh.