Kdo je Jescollection, řekni nám něco o sobě, co děláš, kde žiješ?

Mé jméno je Saša, a pocházím ze Slovenska z Kysuc, mým povoláním je učitelka hudby a ve volném čase se ráda věnuji kreativním činnostem. JESCollection nabízí zákazníkům ručně dělané výrobky určené jako doplňky ať už na svatby nebo různé oslavy. Vyrábím čelenky, věnečky, party, svatební pírka, náramky, pásky, prsteny, náušnice jednoduše co mi napadne pokud mi to volný čas dovoluje, protože ho mnoho není: D

Vyrábíš krásné věcičky, jak ses k tomu dostala?

K výrobě těchto doplňků jsem se dostala velmi jednoduše. Když jsem se jednoho pěkného dne dozvěděla, že se budu vdávat, rozhodla jsem se, že si na svou svatbu spustu věcí vyrobím sama. Tak jsem si začala zjišťovat, co všechno je k tomu třeba no a už mě čekala jen cesta do obchodů nakoupit co třeba a začalo se vyrábět. Dostala jsem od svého okolí mnoho pozitivních ohlasů, tak jsem si řekla: "Proč nepotěšit i jiné lidi?"

Jaké jsou tvé nejbližší plány do budoucna?

Plány do budoucna? Co se JESCollection týká, vyrábět a vyrábět to, co se bude zákaznicím líbit a plnit jejich představy. Určitě se chci dále vzdělávat v technice vyrábění produktů, aby byly výrobky propracovanější. Také by mě potěšila spolupráce s jinými šikovnými lidmi, s nimiž bychom mohli tvořit ještě hezčí a větší projekty. Necháme se překvapit, co čas přinese :) Budu se velmi těšit.

Co jedinečné by si o sobě chtěla prozradit?

: D zajímavé? netuším. Chlubit se přece nebudu, ale miluji kreativitu a radost z dobře vykonané práce. To mě pohání vpřed.

Najdeš ji zde: odkaz

Další prodejci a kupující

avatar
JESCollection K výrobě těchto doplňků jsem se dostala velmi jednoduše. Když jsem se jednoho pěkného dne dozvěděla, že se budu vdávat
avatar
Ewelin Vždycky jsem chtěla práci, která by mě skutečně naplňovala a Jaudelam mi z velké části umožnilo tento sen naplnit.
avatar
lubossito Na Jaudelám.cz sa mi v dnešnej dobe pracuje naozaj dobre, páči mi jeho jednoduchosť a tiež bezpečnosť pri predaji.
avatar
Ondra_Kelbler Systém prodeje je jednoduchý, přehledný, pohodlný.
avatar
Nadush Jsem velmi ráda, že jsem se na jaudelam.cz přihlásila, protože to byl jeden z nejlepších kroků
avatar
nikkita Na jaudelam jsem nejdříve začala nakupovat - blogové články pro svůj web. Když přibyla možnost prodávat i produkty, tak jsem se nadšeně přidala k prodávajícím.
avatar
kutilka Neustále zkouším něco nového, neumím sedět jen tak, s rukama v klíně...
avatar
fernandobalogh Byl jsem zvědavý, tak jsem chtěl vyzkoušet jak portál jaudelam.cz funguje a...
avatar
design Ještě jako student na střední škole jsem si chtěl co to přivydělat a tak jsem hledal na netu. Do té doby jsem však nevěřil, že i přes internet se dá vydělávat.
avatar
workoholicka Byla to skvělá příležitost, jak zůstat v kontaktu se světem, který řeší i jiné témata jako ty miminkovské.
avatar
peterdruska Zatím s tím nemám žádné zkušenosti. Rozhodl jsem se proto vyzkoušet nabídnout mé lektorské služby přes tuto platformu.
avatar
Evuschka Aktivně funguji přes portál jaudelam dost krátce, ale hned od začátku probíhala spolupráce překvapivě dobře.
avatar
catherine Na jaspravim.sk / jaudelam.cz jsem začínala v roce 2011, nejprve to byly menší překlady, později výuka angličtiny přes Skype.
avatar
frido95 Řekl jsem si, že to vyzkouším, a kolotoč se roztočil. Později jsem si řekl, že moji práci rozšířím i na český trh.
avatar
Rocket Už jsme se párkrát popálili nekvalitně dodanou službou, ale naštěstí jaudelam.cz nechrání jen prodávajícího, ale i nás jako kupujícího, proto je riziko podnikání s jaudelam.cz minimální.
avatar
gingertea Sem vystudovaná pedagožka AJ a NJ s uměleckými sklony a hledám alternativní a soběstačné metody ve vyučování i v životě.
avatar
binna Jsem tu od roku 2013 a za ten čas jsem se vypracovala na profesionální virtuální asistentku.