Kdo je Gingertea?

Jsem vystudovaná pedagožka AJ a NJ s uměleckými sklony a hledám alternativní a soběstačné metody ve vyučování i v životě. Momentálně žiji v Bulharsku, ale hodně cestuji, díky čemuž mám výborné komunikační dovednosti. Jako učitelka pomáhám lidem s učením cizích jazyků přes skype konverzace a nově sleduji pohyby planet a jejich vliv na naše životy - tedy dělám horoskopy. Dnes už nemusím jen věřit, že astrologie funguje, vím to na základě nastudovaných poznatků a praktických zkušeností s nimi.

Jak jsi začínal? Jak se ti prodává na jaudelam.cz?

Začínala jsem velmi pomalu a skepticky, ale trpělivost růže přináší, a tak postupně s každým hodnocením se to zlepšuje. Stále se učím něco nového, ještě se sice nedokážu na jaudelam.cz plně uživit, ale jsem sama sobě pánem a dělám to, co mě baví a naplňuje.

Jak jsi se dostal k jaudelam.cz?

Pokud si dobře pamatuji, tak jaudelam.cz mi před 2-3 lety doporučil kámoš na FB.

Co bys změnil na jaudelam.cz?

Jaudelam.cz funguje velmi dobře, je to super nápad a je to fér obchod. Avšak jako prodejce mě velmi zpomaluje fakt, že pro již ohodnocený inzerát nemohu změnit cenu. Vytvořením nového - stejného inzerátu - s novou cenou ztrácím jeho dlouhodobě nasbírané hodnocení, a tak vždy jakoby začínám od nuly. Velmi by mi pomohlo, kdyby se do možností úprav ohodnocených inzerátů zařadila i úprava ceny.

Jako bonus můžeš uvést jakoukoliv zajímavost o sobě.

Nejvíc mě na životě baví spolupráce s lidmi, vzájemná pomoc nebo tzv. win-win approach;)

Najdeš ho zde.

Další prodejci a kupující

avatar
Ondra_Kelbler Systém prodeje je jednoduchý, přehledný, pohodlný.
avatar
design Ještě jako student na střední škole jsem si chtěl co to přivydělat a tak jsem hledal na netu. Do té doby jsem však nevěřil, že i přes internet se dá vydělávat.
avatar
Rocket Už jsme se párkrát popálili nekvalitně dodanou službou, ale naštěstí jaudelam.cz nechrání jen prodávajícího, ale i nás jako kupujícího, proto je riziko podnikání s jaudelam.cz minimální.
avatar
fernandobalogh Byl jsem zvědavý, tak jsem chtěl vyzkoušet jak portál jaudelam.cz funguje a...
avatar
nikkita Na jaudelam jsem nejdříve začala nakupovat - blogové články pro svůj web. Když přibyla možnost prodávat i produkty, tak jsem se nadšeně přidala k prodávajícím.
avatar
Nadush Jsem velmi ráda, že jsem se na jaudelam.cz přihlásila, protože to byl jeden z nejlepších kroků
avatar
novakpolite Zákazník je u mne vždy na prvním místě a udělám cokoliv aby byl spokojený.
avatar
frido95 Řekl jsem si, že to vyzkouším, a kolotoč se roztočil. Později jsem si řekl, že moji práci rozšířím i na český trh.
avatar
binna Jsem tu od roku 2013 a za ten čas jsem se vypracovala na profesionální virtuální asistentku.
avatar
Evuschka Aktivně funguji přes portál jaudelam dost krátce, ale hned od začátku probíhala spolupráce překvapivě dobře.
avatar
peterdruska Zatím s tím nemám žádné zkušenosti. Rozhodl jsem se proto vyzkoušet nabídnout mé lektorské služby přes tuto platformu.
avatar
lubossito Na Jaudelám.cz sa mi v dnešnej dobe pracuje naozaj dobre, páči mi jeho jednoduchosť a tiež bezpečnosť pri predaji.
avatar
Ewelin Vždycky jsem chtěla práci, která by mě skutečně naplňovala a Jaudelam mi z velké části umožnilo tento sen naplnit.
avatar
gingertea Sem vystudovaná pedagožka AJ a NJ s uměleckými sklony a hledám alternativní a soběstačné metody ve vyučování i v životě.
avatar
workoholicka Byla to skvělá příležitost, jak zůstat v kontaktu se světem, který řeší i jiné témata jako ty miminkovské.
avatar
catherine Na jaspravim.sk / jaudelam.cz jsem začínala v roce 2011, nejprve to byly menší překlady, později výuka angličtiny přes Skype.