Kdo je Gingertea?

Jsem vystudovaná pedagožka AJ a NJ s uměleckými sklony a hledám alternativní a soběstačné metody ve vyučování i v životě. Momentálně žiji v Bulharsku, ale hodně cestuji, díky čemuž mám výborné komunikační dovednosti. Jako učitelka pomáhám lidem s učením cizích jazyků přes skype konverzace a nově sleduji pohyby planet a jejich vliv na naše životy - tedy dělám horoskopy. Dnes už nemusím jen věřit, že astrologie funguje, vím to na základě nastudovaných poznatků a praktických zkušeností s nimi.

Jak jsi začínal? Jak se ti prodává na jaudelam.cz?

Začínala jsem velmi pomalu a skepticky, ale trpělivost růže přináší, a tak postupně s každým hodnocením se to zlepšuje. Stále se učím něco nového, ještě se sice nedokážu na jaudelam.cz plně uživit, ale jsem sama sobě pánem a dělám to, co mě baví a naplňuje.

Jak jsi se dostal k jaudelam.cz?

Pokud si dobře pamatuji, tak jaudelam.cz mi před 2-3 lety doporučil kámoš na FB.

Co bys změnil na jaudelam.cz?

Jaudelam.cz funguje velmi dobře, je to super nápad a je to fér obchod. Avšak jako prodejce mě velmi zpomaluje fakt, že pro již ohodnocený inzerát nemohu změnit cenu. Vytvořením nového - stejného inzerátu - s novou cenou ztrácím jeho dlouhodobě nasbírané hodnocení, a tak vždy jakoby začínám od nuly. Velmi by mi pomohlo, kdyby se do možností úprav ohodnocených inzerátů zařadila i úprava ceny.

Jako bonus můžeš uvést jakoukoliv zajímavost o sobě.

Nejvíc mě na životě baví spolupráce s lidmi, vzájemná pomoc nebo tzv. win-win approach;)

Najdeš ho zde.

Další prodejci a kupující

avatar
binna Jsem tu od roku 2013 a za ten čas jsem se vypracovala na profesionální virtuální asistentku.
avatar
fernandobalogh Byl jsem zvědavý, tak jsem chtěl vyzkoušet jak portál jaudelam.cz funguje a...
avatar
Nadush Jsem velmi ráda, že jsem se na jaudelam.cz přihlásila, protože to byl jeden z nejlepších kroků
avatar
frido95 Řekl jsem si, že to vyzkouším, a kolotoč se roztočil. Později jsem si řekl, že moji práci rozšířím i na český trh.
avatar
workoholicka Byla to skvělá příležitost, jak zůstat v kontaktu se světem, který řeší i jiné témata jako ty miminkovské.
avatar
catherine Na jaspravim.sk / jaudelam.cz jsem začínala v roce 2011, nejprve to byly menší překlady, později výuka angličtiny přes Skype.
avatar
nikkita Na jaudelam jsem nejdříve začala nakupovat - blogové články pro svůj web. Když přibyla možnost prodávat i produkty, tak jsem se nadšeně přidala k prodávajícím.
avatar
Ondra_Kelbler Systém prodeje je jednoduchý, přehledný, pohodlný.
avatar
lubossito Na Jaudelám.cz sa mi v dnešnej dobe pracuje naozaj dobre, páči mi jeho jednoduchosť a tiež bezpečnosť pri predaji.
avatar
Evuschka Aktivně funguji přes portál jaudelam dost krátce, ale hned od začátku probíhala spolupráce překvapivě dobře.
avatar
novakpolite Zákazník je u mne vždy na prvním místě a udělám cokoliv aby byl spokojený.
avatar
design Ještě jako student na střední škole jsem si chtěl co to přivydělat a tak jsem hledal na netu. Do té doby jsem však nevěřil, že i přes internet se dá vydělávat.
avatar
Rocket Už jsme se párkrát popálili nekvalitně dodanou službou, ale naštěstí jaudelam.cz nechrání jen prodávajícího, ale i nás jako kupujícího, proto je riziko podnikání s jaudelam.cz minimální.
avatar
gingertea Sem vystudovaná pedagožka AJ a NJ s uměleckými sklony a hledám alternativní a soběstačné metody ve vyučování i v životě.
avatar
peterdruska Zatím s tím nemám žádné zkušenosti. Rozhodl jsem se proto vyzkoušet nabídnout mé lektorské služby přes tuto platformu.
avatar
Ewelin Vždycky jsem chtěla práci, která by mě skutečně naplňovala a Jaudelam mi z velké části umožnilo tento sen naplnit.