Kdo je frido95?

Mé jméno je Frederik, pocházím ze středního Slovenska a jsem grafik. Mám 21 let, študujem studuji IT a grafice věnuji téměř celý svůj volný čas. Začal jsem už jako 12-tileté dítě a za těch necelých 10 let jsem se hodně naučil, prošel si různými odvětvími grafiky od tvorby logo-typů, bannerů, posterů přes animovanou grafiku až po web design. Kromě grafiky mám rád taktéž sport, dobrou hudbu a z času na čas se rád odreaguji při video-hrách. Za svévýhody pokládám zejména rychlost a smysl pro detail. Samozřejmě se vždy snažím vyhovět zákazníkovi a na každém projektu pracuji tvrdě a tak dlouho, jak to je potřebném aby byly obě strany spokojené.

Jak jsi začínal? Jak se ti prodává na jaudelam.cz?

Začátky pro mě osobně nebyly nijak těžké. Na začátku jsem svoje služby prodával za symbolické sumy, abych získal nějaké reference a feedback. Takže pár šťastlivců vychytilo profesionální grafiku za bezkonkurenční cenu.

Jak jsi se dostal k jaudelam.cz?

K Jaudelam.cz jsem se dostal paradoxně přes Jaspravim.sk :). Ale ve všeobecnosti k tomu portálu jsem se dostal právě přes sociální sítě možná rok, dva zpět. Řekl jsem si, že to vyzkouším, a kolotoč se roztočil. Později jsem si řekl, že moji práci rozšířím i na český trh.

Co bys změnil na jaudelam.cz?

Na portálu je velké množství prodejců a někteří nejsou příliš korektní. Na toto bych si dal větší pozor. Na druhou stranu, všechny platby probíhají přes jaudelam.cz, takže jako kupující jste v bezpečí. :)

Najdeš ho zde.

Další prodejci a kupující

avatar
Nadush Jsem velmi ráda, že jsem se na jaudelam.cz přihlásila, protože to byl jeden z nejlepších kroků
avatar
catherine Na jaspravim.sk / jaudelam.cz jsem začínala v roce 2011, nejprve to byly menší překlady, později výuka angličtiny přes Skype.
avatar
gingertea Sem vystudovaná pedagožka AJ a NJ s uměleckými sklony a hledám alternativní a soběstačné metody ve vyučování i v životě.
avatar
binna Jsem tu od roku 2013 a za ten čas jsem se vypracovala na profesionální virtuální asistentku.
avatar
Rocket Už jsme se párkrát popálili nekvalitně dodanou službou, ale naštěstí jaudelam.cz nechrání jen prodávajícího, ale i nás jako kupujícího, proto je riziko podnikání s jaudelam.cz minimální.
avatar
Evuschka Aktivně funguji přes portál jaudelam dost krátce, ale hned od začátku probíhala spolupráce překvapivě dobře.
avatar
Ondra_Kelbler Systém prodeje je jednoduchý, přehledný, pohodlný.
avatar
workoholicka Byla to skvělá příležitost, jak zůstat v kontaktu se světem, který řeší i jiné témata jako ty miminkovské.
avatar
frido95 Řekl jsem si, že to vyzkouším, a kolotoč se roztočil. Později jsem si řekl, že moji práci rozšířím i na český trh.
avatar
novakpolite Zákazník je u mne vždy na prvním místě a udělám cokoliv aby byl spokojený.
avatar
lubossito Na Jaudelám.cz sa mi v dnešnej dobe pracuje naozaj dobre, páči mi jeho jednoduchosť a tiež bezpečnosť pri predaji.
avatar
fernandobalogh Byl jsem zvědavý, tak jsem chtěl vyzkoušet jak portál jaudelam.cz funguje a...
avatar
Ewelin Vždycky jsem chtěla práci, která by mě skutečně naplňovala a Jaudelam mi z velké části umožnilo tento sen naplnit.
avatar
peterdruska Zatím s tím nemám žádné zkušenosti. Rozhodl jsem se proto vyzkoušet nabídnout mé lektorské služby přes tuto platformu.
avatar
nikkita Na jaudelam jsem nejdříve začala nakupovat - blogové články pro svůj web. Když přibyla možnost prodávat i produkty, tak jsem se nadšeně přidala k prodávajícím.
avatar
design Ještě jako student na střední škole jsem si chtěl co to přivydělat a tak jsem hledal na netu. Do té doby jsem však nevěřil, že i přes internet se dá vydělávat.