Kdo je Fernandobalogh? Co nám o sobě prozradíš?

Jmenuji se František Balogh a jsem z Nitry. Studoval jsem projektování pozemních staveb 6 let. V minulosti jsem pracoval na výzkumných vědeckých projektech a prezentoval je v anglickém jazyce v zahraničí. V současnosti pracuji v oblasti stavebnictví, kde se věnuji tvorbě stavebních rozpočtů, managementu procesů výroby a zajištění administrativního přechodu mezi výrobním a účetním oddělením.

Jak jsi začínal a jak se ti dnes prodává na Jaudelam.cz?

Na jaudelam.cz jsem začínal před více než rokem v podstatě jen s jedním inzerátem a tím byl překlad textů do anglického jazyka. Byl jsem zvědavý, tak jsem chtěl vyzkoušet jak portál jaudelam.cz funguje a hned první měsíc mi přišla první objednávka. Za měsíc bylo objednávek přibližně 10 a v té době mě také napadlo, že bych své schopnosti mohl poskytnout formou inzerátu, dát jiným lidem hodnotu, pomoci jim a přinést řešení jejich potřeb. Později jsem si přidal inzeráty zaměřené na tvorbu rozpočtů, fotorealistické 3D vizualizace a svou nabídku jsem také rozšířil o překlady do španělského jazyka. Portál jaudelam.cz se mi používá skvěle, systém je dobře nastaven, aby byly spokojeny obě strany a také má přehlednou organizaci. Za dobu jednoho roku jsem mohl pomoci mnoha lidem, co mě těší a téměř všichni byli spokojeni, co je ještě lepší odměna za práci.

Jak ses dostal k jaudelam.cz?

Na portál jaudelam.cz jsem se dostal po otevření si odkazu, který jsem našel ve facebook-ové skupině "Učíme se podnikat". Rozhodl jsem se to zkusit, protože mě to zajímalo, o čem to je a jak to funguje.

Co by si změnil na jaudelam.cz?

Z mého pohledu je portál dobře vypracován. Možná, že by se dal vylepšit design stránky na profesionálnější a futurističtější způsob.

Jako bonus můžeš uvést jakoukoliv zajímavost o sobě - ​​prozradíš nám nějakou pikošku?

Baví mě komunikace v anglickém a španělském jazyce, rád cestuji a poznávám nové kultury.

Najdeš ho: zde.

Další prodejci a kupující

avatar
peterdruska Zatím s tím nemám žádné zkušenosti. Rozhodl jsem se proto vyzkoušet nabídnout mé lektorské služby přes tuto platformu.
avatar
lubossito Na Jaudelám.cz sa mi v dnešnej dobe pracuje naozaj dobre, páči mi jeho jednoduchosť a tiež bezpečnosť pri predaji.
avatar
Ewelin Vždycky jsem chtěla práci, která by mě skutečně naplňovala a Jaudelam mi z velké části umožnilo tento sen naplnit.
avatar
novakpolite Zákazník je u mne vždy na prvním místě a udělám cokoliv aby byl spokojený.
avatar
design Ještě jako student na střední škole jsem si chtěl co to přivydělat a tak jsem hledal na netu. Do té doby jsem však nevěřil, že i přes internet se dá vydělávat.
avatar
frido95 Řekl jsem si, že to vyzkouším, a kolotoč se roztočil. Později jsem si řekl, že moji práci rozšířím i na český trh.
avatar
fernandobalogh Byl jsem zvědavý, tak jsem chtěl vyzkoušet jak portál jaudelam.cz funguje a...
avatar
workoholicka Byla to skvělá příležitost, jak zůstat v kontaktu se světem, který řeší i jiné témata jako ty miminkovské.
avatar
catherine Na jaspravim.sk / jaudelam.cz jsem začínala v roce 2011, nejprve to byly menší překlady, později výuka angličtiny přes Skype.
avatar
binna Jsem tu od roku 2013 a za ten čas jsem se vypracovala na profesionální virtuální asistentku.
avatar
Evuschka Aktivně funguji přes portál jaudelam dost krátce, ale hned od začátku probíhala spolupráce překvapivě dobře.
avatar
nikkita Na jaudelam jsem nejdříve začala nakupovat - blogové články pro svůj web. Když přibyla možnost prodávat i produkty, tak jsem se nadšeně přidala k prodávajícím.
avatar
gingertea Sem vystudovaná pedagožka AJ a NJ s uměleckými sklony a hledám alternativní a soběstačné metody ve vyučování i v životě.
avatar
Nadush Jsem velmi ráda, že jsem se na jaudelam.cz přihlásila, protože to byl jeden z nejlepších kroků
avatar
Rocket Už jsme se párkrát popálili nekvalitně dodanou službou, ale naštěstí jaudelam.cz nechrání jen prodávajícího, ale i nás jako kupujícího, proto je riziko podnikání s jaudelam.cz minimální.
avatar
Ondra_Kelbler Systém prodeje je jednoduchý, přehledný, pohodlný.