Kdo je Fernandobalogh? Co nám o sobě prozradíš?

Jmenuji se František Balogh a jsem z Nitry. Studoval jsem projektování pozemních staveb 6 let. V minulosti jsem pracoval na výzkumných vědeckých projektech a prezentoval je v anglickém jazyce v zahraničí. V současnosti pracuji v oblasti stavebnictví, kde se věnuji tvorbě stavebních rozpočtů, managementu procesů výroby a zajištění administrativního přechodu mezi výrobním a účetním oddělením.

Jak jsi začínal a jak se ti dnes prodává na Jaudelam.cz?

Na jaudelam.cz jsem začínal před více než rokem v podstatě jen s jedním inzerátem a tím byl překlad textů do anglického jazyka. Byl jsem zvědavý, tak jsem chtěl vyzkoušet jak portál jaudelam.cz funguje a hned první měsíc mi přišla první objednávka. Za měsíc bylo objednávek přibližně 10 a v té době mě také napadlo, že bych své schopnosti mohl poskytnout formou inzerátu, dát jiným lidem hodnotu, pomoci jim a přinést řešení jejich potřeb. Později jsem si přidal inzeráty zaměřené na tvorbu rozpočtů, fotorealistické 3D vizualizace a svou nabídku jsem také rozšířil o překlady do španělského jazyka. Portál jaudelam.cz se mi používá skvěle, systém je dobře nastaven, aby byly spokojeny obě strany a také má přehlednou organizaci. Za dobu jednoho roku jsem mohl pomoci mnoha lidem, co mě těší a téměř všichni byli spokojeni, co je ještě lepší odměna za práci.

Jak ses dostal k jaudelam.cz?

Na portál jaudelam.cz jsem se dostal po otevření si odkazu, který jsem našel ve facebook-ové skupině "Učíme se podnikat". Rozhodl jsem se to zkusit, protože mě to zajímalo, o čem to je a jak to funguje.

Co by si změnil na jaudelam.cz?

Z mého pohledu je portál dobře vypracován. Možná, že by se dal vylepšit design stránky na profesionálnější a futurističtější způsob.

Jako bonus můžeš uvést jakoukoliv zajímavost o sobě - ​​prozradíš nám nějakou pikošku?

Baví mě komunikace v anglickém a španělském jazyce, rád cestuji a poznávám nové kultury.

Najdeš ho: zde.

Další prodejci a kupující

avatar
Rocket Už jsme se párkrát popálili nekvalitně dodanou službou, ale naštěstí jaudelam.cz nechrání jen prodávajícího, ale i nás jako kupujícího, proto je riziko podnikání s jaudelam.cz minimální.
avatar
lubossito Na Jaudelám.cz sa mi v dnešnej dobe pracuje naozaj dobre, páči mi jeho jednoduchosť a tiež bezpečnosť pri predaji.
avatar
fernandobalogh Byl jsem zvědavý, tak jsem chtěl vyzkoušet jak portál jaudelam.cz funguje a...
avatar
catherine Na jaspravim.sk / jaudelam.cz jsem začínala v roce 2011, nejprve to byly menší překlady, později výuka angličtiny přes Skype.
avatar
binna Jsem tu od roku 2013 a za ten čas jsem se vypracovala na profesionální virtuální asistentku.
avatar
Ondra_Kelbler Systém prodeje je jednoduchý, přehledný, pohodlný.
avatar
peterdruska Zatím s tím nemám žádné zkušenosti. Rozhodl jsem se proto vyzkoušet nabídnout mé lektorské služby přes tuto platformu.
avatar
frido95 Řekl jsem si, že to vyzkouším, a kolotoč se roztočil. Později jsem si řekl, že moji práci rozšířím i na český trh.
avatar
nikkita Na jaudelam jsem nejdříve začala nakupovat - blogové články pro svůj web. Když přibyla možnost prodávat i produkty, tak jsem se nadšeně přidala k prodávajícím.
avatar
Ewelin Vždycky jsem chtěla práci, která by mě skutečně naplňovala a Jaudelam mi z velké části umožnilo tento sen naplnit.
avatar
novakpolite Zákazník je u mne vždy na prvním místě a udělám cokoliv aby byl spokojený.
avatar
Nadush Jsem velmi ráda, že jsem se na jaudelam.cz přihlásila, protože to byl jeden z nejlepších kroků
avatar
gingertea Sem vystudovaná pedagožka AJ a NJ s uměleckými sklony a hledám alternativní a soběstačné metody ve vyučování i v životě.
avatar
design Ještě jako student na střední škole jsem si chtěl co to přivydělat a tak jsem hledal na netu. Do té doby jsem však nevěřil, že i přes internet se dá vydělávat.
avatar
Evuschka Aktivně funguji přes portál jaudelam dost krátce, ale hned od začátku probíhala spolupráce překvapivě dobře.
avatar
workoholicka Byla to skvělá příležitost, jak zůstat v kontaktu se světem, který řeší i jiné témata jako ty miminkovské.