Kdo je Ewelin?

Jsem člověk, který prostě miluje to, co dělá a dělá to, co miluje.

Mám ráda minimalismus, jednoduchost a styl. Vždy si dám záležet na detailech, jsem velký perfekcionista. Inspiruje mě všechno kolem, ráda poznávám nové věci, místa a také chutě. Jelikož jsem gurmán a grafik zároveň, obojí se snažím spojit právě v kuchyni. Kromě vlastních etiket si navrhuji i sešity, zápisníky, diáře a tak se snažím všem návrhům vdechnout život.

Kromě toho se samozřejmě věnuji i svým zákazníkům a práci na různých projektech. Od chvíle, kdy jsem začala s grafikou, je pro mě to nej právě tvorba firemní identity, loga. Je to ten nejúžasnější pocit, když jsou zákazníci s mou prací spokojeni a těší se ze své nové identity. Tehdy vím, že moje práce má opravdu smysl. Snažím se, aby dostali nejen logo, ale i pocit. Aby byli na svou značku hrdí. Ať už se jedná o firmu nebo osobní logo.

Jak jsi poznala Jaudelam?

S oblibou vyhledávám nové projekty a příležitosti a přesně takovým je i portál Jaudelam.

Už je to opravdu dávno, kdy jsem se tu zaregistrovala, inzerát na grafiku jsem si však přidala jen před pár měsíci a do několika dní se ozval první zákazník.

Jak se ti prodává?

Vždycky jsem chtěla práci, která by mě skutečně naplňovala a Jaudelam mi z velké části umožnilo tento sen naplnit.

Po ukončení úplně první objednávky a pozitivní recenzi se spustila vlna dalších. Prodej zde mi přinesl nejen pracovní příležitost, ale poznala jsem i řadu úžasných lidí a zákazníků. Prostředí je zde velmi otevřené a pozitivní a obchodní podmínky chrání obě strany. Také mi vyhovuje minimální administrativa, o vše se stará portál a já tak mohu věnovat více času práci namísto vystavování faktur.

Funguji zde jako prodávající, ale i jako kupující a jsem maximálně spokojená na obou stranách.

Najdeš ji zde.

Další prodejci a kupující

avatar
binna Jsem tu od roku 2013 a za ten čas jsem se vypracovala na profesionální virtuální asistentku.
avatar
nikkita Na jaudelam jsem nejdříve začala nakupovat - blogové články pro svůj web. Když přibyla možnost prodávat i produkty, tak jsem se nadšeně přidala k prodávajícím.
avatar
workoholicka Byla to skvělá příležitost, jak zůstat v kontaktu se světem, který řeší i jiné témata jako ty miminkovské.
avatar
lubossito Na Jaudelám.cz sa mi v dnešnej dobe pracuje naozaj dobre, páči mi jeho jednoduchosť a tiež bezpečnosť pri predaji.
avatar
novakpolite Zákazník je u mne vždy na prvním místě a udělám cokoliv aby byl spokojený.
avatar
design Ještě jako student na střední škole jsem si chtěl co to přivydělat a tak jsem hledal na netu. Do té doby jsem však nevěřil, že i přes internet se dá vydělávat.
avatar
Ondra_Kelbler Systém prodeje je jednoduchý, přehledný, pohodlný.
avatar
gingertea Sem vystudovaná pedagožka AJ a NJ s uměleckými sklony a hledám alternativní a soběstačné metody ve vyučování i v životě.
avatar
peterdruska Zatím s tím nemám žádné zkušenosti. Rozhodl jsem se proto vyzkoušet nabídnout mé lektorské služby přes tuto platformu.
avatar
frido95 Řekl jsem si, že to vyzkouším, a kolotoč se roztočil. Později jsem si řekl, že moji práci rozšířím i na český trh.
avatar
Nadush Jsem velmi ráda, že jsem se na jaudelam.cz přihlásila, protože to byl jeden z nejlepších kroků
avatar
fernandobalogh Byl jsem zvědavý, tak jsem chtěl vyzkoušet jak portál jaudelam.cz funguje a...
avatar
Ewelin Vždycky jsem chtěla práci, která by mě skutečně naplňovala a Jaudelam mi z velké části umožnilo tento sen naplnit.
avatar
Evuschka Aktivně funguji přes portál jaudelam dost krátce, ale hned od začátku probíhala spolupráce překvapivě dobře.
avatar
catherine Na jaspravim.sk / jaudelam.cz jsem začínala v roce 2011, nejprve to byly menší překlady, později výuka angličtiny přes Skype.
avatar
Rocket Už jsme se párkrát popálili nekvalitně dodanou službou, ale naštěstí jaudelam.cz nechrání jen prodávajícího, ale i nás jako kupujícího, proto je riziko podnikání s jaudelam.cz minimální.