Kdo je Ewelin?

Jsem člověk, který prostě miluje to, co dělá a dělá to, co miluje.

Mám ráda minimalismus, jednoduchost a styl. Vždy si dám záležet na detailech, jsem velký perfekcionista. Inspiruje mě všechno kolem, ráda poznávám nové věci, místa a také chutě. Jelikož jsem gurmán a grafik zároveň, obojí se snažím spojit právě v kuchyni. Kromě vlastních etiket si navrhuji i sešity, zápisníky, diáře a tak se snažím všem návrhům vdechnout život.

Kromě toho se samozřejmě věnuji i svým zákazníkům a práci na různých projektech. Od chvíle, kdy jsem začala s grafikou, je pro mě to nej právě tvorba firemní identity, loga. Je to ten nejúžasnější pocit, když jsou zákazníci s mou prací spokojeni a těší se ze své nové identity. Tehdy vím, že moje práce má opravdu smysl. Snažím se, aby dostali nejen logo, ale i pocit. Aby byli na svou značku hrdí. Ať už se jedná o firmu nebo osobní logo.

Jak jsi poznala Jaudelam?

S oblibou vyhledávám nové projekty a příležitosti a přesně takovým je i portál Jaudelam.

Už je to opravdu dávno, kdy jsem se tu zaregistrovala, inzerát na grafiku jsem si však přidala jen před pár měsíci a do několika dní se ozval první zákazník.

Jak se ti prodává?

Vždycky jsem chtěla práci, která by mě skutečně naplňovala a Jaudelam mi z velké části umožnilo tento sen naplnit.

Po ukončení úplně první objednávky a pozitivní recenzi se spustila vlna dalších. Prodej zde mi přinesl nejen pracovní příležitost, ale poznala jsem i řadu úžasných lidí a zákazníků. Prostředí je zde velmi otevřené a pozitivní a obchodní podmínky chrání obě strany. Také mi vyhovuje minimální administrativa, o vše se stará portál a já tak mohu věnovat více času práci namísto vystavování faktur.

Funguji zde jako prodávající, ale i jako kupující a jsem maximálně spokojená na obou stranách.

Najdeš ji zde.

Další prodejci a kupující

avatar
Nadush Jsem velmi ráda, že jsem se na jaudelam.cz přihlásila, protože to byl jeden z nejlepších kroků
avatar
Evuschka Aktivně funguji přes portál jaudelam dost krátce, ale hned od začátku probíhala spolupráce překvapivě dobře.
avatar
fernandobalogh Byl jsem zvědavý, tak jsem chtěl vyzkoušet jak portál jaudelam.cz funguje a...
avatar
frido95 Řekl jsem si, že to vyzkouším, a kolotoč se roztočil. Později jsem si řekl, že moji práci rozšířím i na český trh.
avatar
workoholicka Byla to skvělá příležitost, jak zůstat v kontaktu se světem, který řeší i jiné témata jako ty miminkovské.
avatar
binna Jsem tu od roku 2013 a za ten čas jsem se vypracovala na profesionální virtuální asistentku.
avatar
lubossito Na Jaudelám.cz sa mi v dnešnej dobe pracuje naozaj dobre, páči mi jeho jednoduchosť a tiež bezpečnosť pri predaji.
avatar
novakpolite Zákazník je u mne vždy na prvním místě a udělám cokoliv aby byl spokojený.
avatar
catherine Na jaspravim.sk / jaudelam.cz jsem začínala v roce 2011, nejprve to byly menší překlady, později výuka angličtiny přes Skype.
avatar
peterdruska Zatím s tím nemám žádné zkušenosti. Rozhodl jsem se proto vyzkoušet nabídnout mé lektorské služby přes tuto platformu.
avatar
gingertea Sem vystudovaná pedagožka AJ a NJ s uměleckými sklony a hledám alternativní a soběstačné metody ve vyučování i v životě.
avatar
nikkita Na jaudelam jsem nejdříve začala nakupovat - blogové články pro svůj web. Když přibyla možnost prodávat i produkty, tak jsem se nadšeně přidala k prodávajícím.
avatar
Ewelin Vždycky jsem chtěla práci, která by mě skutečně naplňovala a Jaudelam mi z velké části umožnilo tento sen naplnit.
avatar
design Ještě jako student na střední škole jsem si chtěl co to přivydělat a tak jsem hledal na netu. Do té doby jsem však nevěřil, že i přes internet se dá vydělávat.
avatar
Ondra_Kelbler Systém prodeje je jednoduchý, přehledný, pohodlný.
avatar
Rocket Už jsme se párkrát popálili nekvalitně dodanou službou, ale naštěstí jaudelam.cz nechrání jen prodávajícího, ale i nás jako kupujícího, proto je riziko podnikání s jaudelam.cz minimální.