Kdo je Evuschka?

Jsem zralá, kreativní žena milující cestování, umění, svobodu a docela ráda tvořím a také píšu. Jako malá jsem měla ráda slohové práce a během studentských dob jsem psala do časopisů. Kromě toho mě bavila i ekonomika a jazyky. Bizarní kombinace. A tak jsem dost mladá odešla žít a studovat do Vídně, později jsem žila v Nizozemsku. Z obou zemí jsem si něco odnesla; diplom a jazykové znalosti. A tak tyto všechny získané vědomosti rozvíjím, věnuji se jim a nabízím je v balíku i přes váš portál jako copywriter a překladatelka. Těší mě pokud mohu začínajícím firmám poradit nejen s propagací jejich webu, vhodnými texty, marketingem, ale také s byznys plánem. Mou specializací během studia byly inovace a podnikání, které jsem si vyzkoušela i v praxi během své dlouholeté podnikatelské aktivity s netradičními kreativními materiály.

Jak si začínal? Jak se ti prodává na jaudelam.cz?

Aktivně funguji přes portál jaudelam dost krátce, ale hned od začátku probíhala spolupráce překvapivě dobře. O služby, které nabízím, byl dost rychle zájem a tento má rostoucí charakter, možná i kvůli pozitivním referencím, kterým se velmi těším. Moje představa byla čas od času napsat nějaký článek a už teď mám vyhrazené "tvůrčí noci", které věnuji pouze klientům z vašeho portálu. Baví mě to a dělá mi to radost, protože ráda pracuji na PC a kromě toho do každého článku dávám kus vlastní kreativity, špetku humoru, přičemž mě někdy i mile překvapí co z toho vzejde.

Jak ses dostala k jaudelam.cz?

Pouze náhodou, při brouzdání na netu, když jsem se registrovala do překladatelských agentur.

Co by si změnila na jaudelam.cz?

Není mnoho věcí, které potřebují změnit, ale pokud by se dal upravit existující text inzerátu aniž by se musel zakládat nový, to bych uvítala. V případě, že již má pozitivní reference a uživatel by tam rád něco změnil, nejde to, musí se založit nový, kde se prakticky začíná od nuly.

Prozradíš nám nějakou zajímavost o sobě?

Toužím si vyzkoušet digitální nomádství i v zralejším věku, snažím se motivovat i starší, aby to vyzkoušeli, ráda píšu na toto téma. Čerpám ze zdrojů vlastních cestovatelských zážitků i když jsou z dob, kdy pojem "číslicoví kočovníci" ještě neexistoval.

Najdeš ji zde.

Další prodejci a kupující

avatar
workoholicka Byla to skvělá příležitost, jak zůstat v kontaktu se světem, který řeší i jiné témata jako ty miminkovské.
avatar
nikkita Na jaudelam jsem nejdříve začala nakupovat - blogové články pro svůj web. Když přibyla možnost prodávat i produkty, tak jsem se nadšeně přidala k prodávajícím.
avatar
frido95 Řekl jsem si, že to vyzkouším, a kolotoč se roztočil. Později jsem si řekl, že moji práci rozšířím i na český trh.
avatar
catherine Na jaspravim.sk / jaudelam.cz jsem začínala v roce 2011, nejprve to byly menší překlady, později výuka angličtiny přes Skype.
avatar
Rocket Už jsme se párkrát popálili nekvalitně dodanou službou, ale naštěstí jaudelam.cz nechrání jen prodávajícího, ale i nás jako kupujícího, proto je riziko podnikání s jaudelam.cz minimální.
avatar
Ondra_Kelbler Systém prodeje je jednoduchý, přehledný, pohodlný.
avatar
Evuschka Aktivně funguji přes portál jaudelam dost krátce, ale hned od začátku probíhala spolupráce překvapivě dobře.
avatar
peterdruska Zatím s tím nemám žádné zkušenosti. Rozhodl jsem se proto vyzkoušet nabídnout mé lektorské služby přes tuto platformu.
avatar
Nadush Jsem velmi ráda, že jsem se na jaudelam.cz přihlásila, protože to byl jeden z nejlepších kroků
avatar
novakpolite Zákazník je u mne vždy na prvním místě a udělám cokoliv aby byl spokojený.
avatar
design Ještě jako student na střední škole jsem si chtěl co to přivydělat a tak jsem hledal na netu. Do té doby jsem však nevěřil, že i přes internet se dá vydělávat.
avatar
gingertea Sem vystudovaná pedagožka AJ a NJ s uměleckými sklony a hledám alternativní a soběstačné metody ve vyučování i v životě.
avatar
Ewelin Vždycky jsem chtěla práci, která by mě skutečně naplňovala a Jaudelam mi z velké části umožnilo tento sen naplnit.
avatar
fernandobalogh Byl jsem zvědavý, tak jsem chtěl vyzkoušet jak portál jaudelam.cz funguje a...
avatar
lubossito Na Jaudelám.cz sa mi v dnešnej dobe pracuje naozaj dobre, páči mi jeho jednoduchosť a tiež bezpečnosť pri predaji.
avatar
binna Jsem tu od roku 2013 a za ten čas jsem se vypracovala na profesionální virtuální asistentku.