Kdo je Catherine?

Můj nick je Catherine, pocházím z Nové Dubnice. Věnuji se výuce, překládání a tlumočení v anglickém jazyce. Učím již 20 let a 15 let překládám. Moje práce je zároveň mým velkým hobby.

Jak si začínala? Jak se ti nakupuje na jaudelam.cz?

Na jaspravim.sk / jaudelam.cz jsem začínala v roce 2011, nejprve to byly menší překlady, později výuka angličtiny přes Skype. V současnosti zde simultánně tlumočím přes telefon, popřípadě přes Skype, učím i překládám. Prodává se mi super, protože dostanu ke každému prodeji fakturu, pravidla jsou řádně určena, takže k nedorozuměním nemůže dojít - zatím se mi to nestalo.

Jak ses dostala k jaudelam.cz?

K jaudelam.cz jsem se dostala díky inzerátu v tisku, který mě zaujal. Ihned jsem se registrovala a potom to už šlo samo. Snažím se neodfláknuout práci a je to vidět na zatím jen 100% ních hodnoceních.

Co by si změnila na jaudelam.cz?

Momentálně v podstatě nic, oceňuji ochotu a pohotovost online podpory.

Najdeš ji zde.

Další prodejci a kupující

avatar
design Ještě jako student na střední škole jsem si chtěl co to přivydělat a tak jsem hledal na netu. Do té doby jsem však nevěřil, že i přes internet se dá vydělávat.
avatar
kutilka Neustále zkouším něco nového, neumím sedět jen tak, s rukama v klíně...
avatar
Evuschka Aktivně funguji přes portál jaudelam dost krátce, ale hned od začátku probíhala spolupráce překvapivě dobře.
avatar
nikkita Na jaudelam jsem nejdříve začala nakupovat - blogové články pro svůj web. Když přibyla možnost prodávat i produkty, tak jsem se nadšeně přidala k prodávajícím.
avatar
lubossito Na Jaudelám.cz sa mi v dnešnej dobe pracuje naozaj dobre, páči mi jeho jednoduchosť a tiež bezpečnosť pri predaji.
avatar
frido95 Řekl jsem si, že to vyzkouším, a kolotoč se roztočil. Později jsem si řekl, že moji práci rozšířím i na český trh.
avatar
gingertea Sem vystudovaná pedagožka AJ a NJ s uměleckými sklony a hledám alternativní a soběstačné metody ve vyučování i v životě.
avatar
fernandobalogh Byl jsem zvědavý, tak jsem chtěl vyzkoušet jak portál jaudelam.cz funguje a...
avatar
workoholicka Byla to skvělá příležitost, jak zůstat v kontaktu se světem, který řeší i jiné témata jako ty miminkovské.
avatar
peterdruska Zatím s tím nemám žádné zkušenosti. Rozhodl jsem se proto vyzkoušet nabídnout mé lektorské služby přes tuto platformu.
avatar
catherine Na jaspravim.sk / jaudelam.cz jsem začínala v roce 2011, nejprve to byly menší překlady, později výuka angličtiny přes Skype.
avatar
JESCollection K výrobě těchto doplňků jsem se dostala velmi jednoduše. Když jsem se jednoho pěkného dne dozvěděla, že se budu vdávat
avatar
novakpolite Zákazník je u mne vždy na prvním místě a udělám cokoliv aby byl spokojený.
avatar
binna Jsem tu od roku 2013 a za ten čas jsem se vypracovala na profesionální virtuální asistentku.
avatar
Rocket Už jsme se párkrát popálili nekvalitně dodanou službou, ale naštěstí jaudelam.cz nechrání jen prodávajícího, ale i nás jako kupujícího, proto je riziko podnikání s jaudelam.cz minimální.
avatar
Ondra_Kelbler Systém prodeje je jednoduchý, přehledný, pohodlný.
avatar
Nadush Jsem velmi ráda, že jsem se na jaudelam.cz přihlásila, protože to byl jeden z nejlepších kroků
avatar
Ewelin Vždycky jsem chtěla práci, která by mě skutečně naplňovala a Jaudelam mi z velké části umožnilo tento sen naplnit.