Kdo je binna a jak jsi se dostala k jaudelam.cz?

K jaudelam.cz jsem se poprvé dostala náhodou přes Google. Byla jsem tenkrát na mateřské s malým synkem a hledala jsem způsob, jak si přivydělat penízky z domu tím, co umím. Můj první inzerát nabízel překlady z SK do CZ jazyka, jelikož jsem Češka, ale už dlouho žiji na Slovensku. Nečakala jsem, že se mi někdo ozve, ale velmi brzy jsem zjistila, že je o tuto službu dostatečný zájem. Překládala jsem webové stránky, příručky i knihu. Jsem tu od roku 2013 a za ten čas jsem se vypracovala na profesionální virtuální asistentku.

Jak se ti prodává na jaudelam.cz?

Na jaudelam.cz se mi prodává velmi dobře. Nějaký čas jsem pracovala i mimo portál, klientů bylo dost, ale zjistila jsem, že mi chybí ta různorodost a zkoušet stále něco nového, proto jsem rozšířila nabídku a mám další plány, jak se rozvíjet právě na jaudelam.cz. Kromě administrativních prací nabízím také služby ezoterického charakteru, a tyto se také těší velké oblibě.

Co bys změnila na jaudelam.cz?

Osobně bych mnoho neměnila. Jistě by se našly drobnosti, ale já jsem spokojená. Líbí se mi přehlednost a intuitivní ovládání systému. Vyhovuje mi, že se tu o nic nemusím starat, všechno systém řeší za mne, já jen dodám svou práci. Jaudelam.cz je dnes už velmi silná komunita, která nutí v dobrém své prodejce zlepšovat se a zdokonalovat, a nabízí dnes zájemcům o mikropráci kvalitní prostor na spolupráci. Jednoduše – je mi tu dobře a jsem ráda, že jsem tu. :-)

Najdeš ji zde.

Další prodejci a kupující

avatar
Ewelin Vždycky jsem chtěla práci, která by mě skutečně naplňovala a Jaudelam mi z velké části umožnilo tento sen naplnit.
avatar
workoholicka Byla to skvělá příležitost, jak zůstat v kontaktu se světem, který řeší i jiné témata jako ty miminkovské.
avatar
fernandobalogh Byl jsem zvědavý, tak jsem chtěl vyzkoušet jak portál jaudelam.cz funguje a...
avatar
binna Jsem tu od roku 2013 a za ten čas jsem se vypracovala na profesionální virtuální asistentku.
avatar
Evuschka Aktivně funguji přes portál jaudelam dost krátce, ale hned od začátku probíhala spolupráce překvapivě dobře.
avatar
design Ještě jako student na střední škole jsem si chtěl co to přivydělat a tak jsem hledal na netu. Do té doby jsem však nevěřil, že i přes internet se dá vydělávat.
avatar
nikkita Na jaudelam jsem nejdříve začala nakupovat - blogové články pro svůj web. Když přibyla možnost prodávat i produkty, tak jsem se nadšeně přidala k prodávajícím.
avatar
Nadush Jsem velmi ráda, že jsem se na jaudelam.cz přihlásila, protože to byl jeden z nejlepších kroků
avatar
novakpolite Zákazník je u mne vždy na prvním místě a udělám cokoliv aby byl spokojený.
avatar
Rocket Už jsme se párkrát popálili nekvalitně dodanou službou, ale naštěstí jaudelam.cz nechrání jen prodávajícího, ale i nás jako kupujícího, proto je riziko podnikání s jaudelam.cz minimální.
avatar
catherine Na jaspravim.sk / jaudelam.cz jsem začínala v roce 2011, nejprve to byly menší překlady, později výuka angličtiny přes Skype.
avatar
gingertea Sem vystudovaná pedagožka AJ a NJ s uměleckými sklony a hledám alternativní a soběstačné metody ve vyučování i v životě.
avatar
frido95 Řekl jsem si, že to vyzkouším, a kolotoč se roztočil. Později jsem si řekl, že moji práci rozšířím i na český trh.
avatar
lubossito Na Jaudelám.cz sa mi v dnešnej dobe pracuje naozaj dobre, páči mi jeho jednoduchosť a tiež bezpečnosť pri predaji.
avatar
Ondra_Kelbler Systém prodeje je jednoduchý, přehledný, pohodlný.
avatar
peterdruska Zatím s tím nemám žádné zkušenosti. Rozhodl jsem se proto vyzkoušet nabídnout mé lektorské služby přes tuto platformu.