Kdo je binna a jak jsi se dostala k jaudelam.cz?

K jaudelam.cz jsem se poprvé dostala náhodou přes Google. Byla jsem tenkrát na mateřské s malým synkem a hledala jsem způsob, jak si přivydělat penízky z domu tím, co umím. Můj první inzerát nabízel překlady z SK do CZ jazyka, jelikož jsem Češka, ale už dlouho žiji na Slovensku. Nečakala jsem, že se mi někdo ozve, ale velmi brzy jsem zjistila, že je o tuto službu dostatečný zájem. Překládala jsem webové stránky, příručky i knihu. Jsem tu od roku 2013 a za ten čas jsem se vypracovala na profesionální virtuální asistentku.

Jak se ti prodává na jaudelam.cz?

Na jaudelam.cz se mi prodává velmi dobře. Nějaký čas jsem pracovala i mimo portál, klientů bylo dost, ale zjistila jsem, že mi chybí ta různorodost a zkoušet stále něco nového, proto jsem rozšířila nabídku a mám další plány, jak se rozvíjet právě na jaudelam.cz. Kromě administrativních prací nabízím také služby ezoterického charakteru, a tyto se také těší velké oblibě.

Co bys změnila na jaudelam.cz?

Osobně bych mnoho neměnila. Jistě by se našly drobnosti, ale já jsem spokojená. Líbí se mi přehlednost a intuitivní ovládání systému. Vyhovuje mi, že se tu o nic nemusím starat, všechno systém řeší za mne, já jen dodám svou práci. Jaudelam.cz je dnes už velmi silná komunita, která nutí v dobrém své prodejce zlepšovat se a zdokonalovat, a nabízí dnes zájemcům o mikropráci kvalitní prostor na spolupráci. Jednoduše – je mi tu dobře a jsem ráda, že jsem tu. :-)

Najdeš ji zde.

Další prodejci a kupující

avatar
catherine Na jaspravim.sk / jaudelam.cz jsem začínala v roce 2011, nejprve to byly menší překlady, později výuka angličtiny přes Skype.
avatar
peterdruska Zatím s tím nemám žádné zkušenosti. Rozhodl jsem se proto vyzkoušet nabídnout mé lektorské služby přes tuto platformu.
avatar
nikkita Na jaudelam jsem nejdříve začala nakupovat - blogové články pro svůj web. Když přibyla možnost prodávat i produkty, tak jsem se nadšeně přidala k prodávajícím.
avatar
Ewelin Vždycky jsem chtěla práci, která by mě skutečně naplňovala a Jaudelam mi z velké části umožnilo tento sen naplnit.
avatar
novakpolite Zákazník je u mne vždy na prvním místě a udělám cokoliv aby byl spokojený.
avatar
fernandobalogh Byl jsem zvědavý, tak jsem chtěl vyzkoušet jak portál jaudelam.cz funguje a...
avatar
gingertea Sem vystudovaná pedagožka AJ a NJ s uměleckými sklony a hledám alternativní a soběstačné metody ve vyučování i v životě.
avatar
design Ještě jako student na střední škole jsem si chtěl co to přivydělat a tak jsem hledal na netu. Do té doby jsem však nevěřil, že i přes internet se dá vydělávat.
avatar
binna Jsem tu od roku 2013 a za ten čas jsem se vypracovala na profesionální virtuální asistentku.
avatar
frido95 Řekl jsem si, že to vyzkouším, a kolotoč se roztočil. Později jsem si řekl, že moji práci rozšířím i na český trh.
avatar
workoholicka Byla to skvělá příležitost, jak zůstat v kontaktu se světem, který řeší i jiné témata jako ty miminkovské.
avatar
Nadush Jsem velmi ráda, že jsem se na jaudelam.cz přihlásila, protože to byl jeden z nejlepších kroků
avatar
Rocket Už jsme se párkrát popálili nekvalitně dodanou službou, ale naštěstí jaudelam.cz nechrání jen prodávajícího, ale i nás jako kupujícího, proto je riziko podnikání s jaudelam.cz minimální.
avatar
Ondra_Kelbler Systém prodeje je jednoduchý, přehledný, pohodlný.
avatar
Evuschka Aktivně funguji přes portál jaudelam dost krátce, ale hned od začátku probíhala spolupráce překvapivě dobře.
avatar
lubossito Na Jaudelám.cz sa mi v dnešnej dobe pracuje naozaj dobre, páči mi jeho jednoduchosť a tiež bezpečnosť pri predaji.