Kdo je Design, řekni nám něco o sobě, co děláš, kde žiješ?

Ahojte, jmenuji se Patrik, je mi 24 let a na jaudelam.cz prodávám pod nickem "design". Žiji v Hurbanove, kde jsem si založil reklamní agenturu, která oslaví 1.1.2018 1 rok.

Na jaspravim.sk a jaudelam.cz prodáváš již 5. rokem. Proč si začal s prodejem na Jaudelam.cz? Jak ses k němu dostal, co ti dává, v čem je pro tebe spolupráce s Jaudelam unikátní?

Přesně tak jak říkáš, uběhlo již 5 let a zdá se mi jako by to bylo nedávno. Ještě jako student na střední škole jsem si chtěl co to přivydělat a tak jsem hledal na netu. Do té doby jsem však nevěřil, že i přes internet se dá vydělávat. Začínal jsem na Jaspravim.sk, které jsem objevil takříkajíc náhodou a tak jsem klikl na odkaz. Prohlédl jsem si celou stránku, kdo co prodává, a byla tam možnost i prodeje grafických prací, což mě velmi zaujala. Asi takovým největším unikátem je, že se tam registrují kupující z různých koutů země, kteří chtějí něco ušetřit, ale také získat kvalitní služby. Nejde tak jen o lokální klienty ve vašem okolí. Dalším unikátem je, že jsem dostal objednávky od velkých firem o kterých bych ani neřekl, že se na jaudelam.cz registrují. Líbí se mi, že i tyto firmy hledají alternativu levnější koupě a mnohdy to skončilo i dlouhodobou spoluprací.

Máš nějakou zajímavou zkušenost nebo příhodu s jaudelam.cz, o kterou by ses chtěl podělit?

Samozřejmě. Pokud si nakloníte zákazníka na svou stranu a je s vámi spokojený a důvěřuje vám, tak mnohokrát se stalo, že službu jsem dodal ještě před dokončením a tak jsem měl na účtu peníze o něco dříve, což mi velmi vyhovovalo :) máte o to větší motivaci pracovat.

Jaké jsou tvé nejblíže plány do budoucna? Čemu se věnuješ, co chystáš?

Plány do budoucna se už takříkajíc naplnily. Našel jsem si tu externího grafika, kterému zadávám menší projekty, které já z časového hlediska moc nestíhám. Chystám prodej reklamních předmětů, triček, hrnků s vlastním potiskem a velkoformátový tisk přes jaudelam.cz

Co jedinečného by si o sobě chtěl prozradit?

Večer u sklenky kvalitní whiskey jde práce lépe ... :)

Najdeš ho zde: odkaz

Další prodejci a kupující

avatar
nikkita Na jaudelam jsem nejdříve začala nakupovat - blogové články pro svůj web. Když přibyla možnost prodávat i produkty, tak jsem se nadšeně přidala k prodávajícím.
avatar
catherine Na jaspravim.sk / jaudelam.cz jsem začínala v roce 2011, nejprve to byly menší překlady, později výuka angličtiny přes Skype.
avatar
binna Jsem tu od roku 2013 a za ten čas jsem se vypracovala na profesionální virtuální asistentku.
avatar
Evuschka Aktivně funguji přes portál jaudelam dost krátce, ale hned od začátku probíhala spolupráce překvapivě dobře.
avatar
lubossito Na Jaudelám.cz sa mi v dnešnej dobe pracuje naozaj dobre, páči mi jeho jednoduchosť a tiež bezpečnosť pri predaji.
avatar
frido95 Řekl jsem si, že to vyzkouším, a kolotoč se roztočil. Později jsem si řekl, že moji práci rozšířím i na český trh.
avatar
design Ještě jako student na střední škole jsem si chtěl co to přivydělat a tak jsem hledal na netu. Do té doby jsem však nevěřil, že i přes internet se dá vydělávat.
avatar
Ewelin Vždycky jsem chtěla práci, která by mě skutečně naplňovala a Jaudelam mi z velké části umožnilo tento sen naplnit.
avatar
peterdruska Zatím s tím nemám žádné zkušenosti. Rozhodl jsem se proto vyzkoušet nabídnout mé lektorské služby přes tuto platformu.
avatar
Nadush Jsem velmi ráda, že jsem se na jaudelam.cz přihlásila, protože to byl jeden z nejlepších kroků
avatar
gingertea Sem vystudovaná pedagožka AJ a NJ s uměleckými sklony a hledám alternativní a soběstačné metody ve vyučování i v životě.
avatar
Rocket Už jsme se párkrát popálili nekvalitně dodanou službou, ale naštěstí jaudelam.cz nechrání jen prodávajícího, ale i nás jako kupujícího, proto je riziko podnikání s jaudelam.cz minimální.
avatar
novakpolite Zákazník je u mne vždy na prvním místě a udělám cokoliv aby byl spokojený.
avatar
fernandobalogh Byl jsem zvědavý, tak jsem chtěl vyzkoušet jak portál jaudelam.cz funguje a...
avatar
Ondra_Kelbler Systém prodeje je jednoduchý, přehledný, pohodlný.
avatar
workoholicka Byla to skvělá příležitost, jak zůstat v kontaktu se světem, který řeší i jiné témata jako ty miminkovské.