Bezpečnost

Na jaudelam.cz jsou údaje o uživatelích anonymní a bezpečné.

Obecná bezpečnost

Naši uživatelé prodávají i nakupují anonymně a anonymita se týká i plateb. Prodávající i kupující mají právo zrušit objednávky, pokud nebyly dodány úspěšně, včas nebo nebyly dodány vůbec.

Bezpečnost pro prodávajícího

Prodávající má právo zrušit / odmítnout zaplacenou objednávku kdykoliv. Avšak musí poskytnout kupujícímu důvod a vysvětlit své jednání (například prodávající je mimo internetového připojení, nebo není z jiných důvodů možné dodat objednávku v rozsahu, jak si sám prodávající vyspecifikoval. V opačném případě může dostat negativní hodnocení, které ovlivní následné objednávky a prodej.

Bezpečnost pro nakupujícího

Jaudelam.cz doručí platbu prodávajícímu až tehdy, když je služba kompletní.

Pokud je objednávka zrušena (z jakýchkoliv důvodů), pozdní doručení, nespokojenost s kvalitou služby, neschopnost dodání služby, finanční odměna nebude připsána na konto prodávajícího.

Prodávající je hodnocen na základě toho, jaké služby poskytuje v tzv. ratingu. Pokud budeš dávat prodávajícím negativní hodnocení, bude to mít vliv na jejich budoucí objednávky.

Komunikuj přes Jaudelam.cz

Náš tým pracuje neustále na odstraňování nevhodného obsahu, inzerátů, blokování spammerů a pod. Nesprávný nebo špatný obsah bude zakázán, jakož i zablokované konto uživatelům, kteří porušují pravidla komunity jaudelam.cz. Vydělané peníze si samozřejmě může blokovaný uživatel vybrat pokud mu bylo konto zablokováno.

Věříme, že naše snaha zpříjemní Váš kreativní čas na jaudelam.cz. Pro případné dotazy viz obchodní podmínky.