Kdo je Rocket?

Jsem Peter Švaral a podnikám s manželkou Lucií. Před pár lety jsme vytvořili cvičební online portál Fitshaker.sk, který umožňuje jeho uživatelům cvičit přes videa svá oblíbená cvičení v pohodlí svého domova (od náročného HIIT přes pilates, jógu až po cvičení pro těhulky a čerstvé maminky) z místa kdekoliv na světě :) Kromě toho patří do našeho portfolia kuchařské knihy z kolekce z fitka do kuchyně, či úspěšný Fitness diář.

Jak jsi začínal, jak se ti nakupuje na jaudelam.cz?

Už od spuštění našich stránek jsme pociťovali nedostatek našich externích spolupracovníků, a museli jsme je hledat všude možně (sociální sítě atd), až jsme narazili na úžasnou stránku jaudelam.cz, kde se nám dodavatelé (spolupracovníci) nabízeli zcela sami :)

Jak ses dostal k jaudelam.cz?

Viz moje předchozí odpověď.

Co bys změnil na jaudelam.cz?

Možná jen větší důraz na kvalitu některých prodejců. Už jsme se párkrát popálili nekvalitně dodanou službou, ale naštěstí jaudelam.cz nechrání jen prodávajícího, ale i nás jako kupujícího, proto je riziko podnikání s jaudelam.cz minimální.

Prozradíš nám něco zajímavého o sobě?

Díky našemu online podnikání můžeme neomezeně cestovat a rádi tuto výhodu využíváme. Stačí připojení k Internetu a v jednom momentě zadáváme úkoly z Filipín, Vietnamu, či nedalekého Portugalska :)

Další prodejci a kupující

avatar
design Ještě jako student na střední škole jsem si chtěl co to přivydělat a tak jsem hledal na netu. Do té doby jsem však nevěřil, že i přes internet se dá vydělávat.
avatar
frido95 Řekl jsem si, že to vyzkouším, a kolotoč se roztočil. Později jsem si řekl, že moji práci rozšířím i na český trh.
avatar
nikkita Na jaudelam jsem nejdříve začala nakupovat - blogové články pro svůj web. Když přibyla možnost prodávat i produkty, tak jsem se nadšeně přidala k prodávajícím.
avatar
fernandobalogh Byl jsem zvědavý, tak jsem chtěl vyzkoušet jak portál jaudelam.cz funguje a...
avatar
Ewelin Vždycky jsem chtěla práci, která by mě skutečně naplňovala a Jaudelam mi z velké části umožnilo tento sen naplnit.
avatar
gingertea Sem vystudovaná pedagožka AJ a NJ s uměleckými sklony a hledám alternativní a soběstačné metody ve vyučování i v životě.
avatar
peterdruska Zatím s tím nemám žádné zkušenosti. Rozhodl jsem se proto vyzkoušet nabídnout mé lektorské služby přes tuto platformu.
avatar
workoholicka Byla to skvělá příležitost, jak zůstat v kontaktu se světem, který řeší i jiné témata jako ty miminkovské.
avatar
Evuschka Aktivně funguji přes portál jaudelam dost krátce, ale hned od začátku probíhala spolupráce překvapivě dobře.
avatar
Nadush Jsem velmi ráda, že jsem se na jaudelam.cz přihlásila, protože to byl jeden z nejlepších kroků
avatar
Rocket Už jsme se párkrát popálili nekvalitně dodanou službou, ale naštěstí jaudelam.cz nechrání jen prodávajícího, ale i nás jako kupujícího, proto je riziko podnikání s jaudelam.cz minimální.
avatar
binna Jsem tu od roku 2013 a za ten čas jsem se vypracovala na profesionální virtuální asistentku.
avatar
novakpolite Zákazník je u mne vždy na prvním místě a udělám cokoliv aby byl spokojený.
avatar
catherine Na jaspravim.sk / jaudelam.cz jsem začínala v roce 2011, nejprve to byly menší překlady, později výuka angličtiny přes Skype.
avatar
lubossito Na Jaudelám.cz sa mi v dnešnej dobe pracuje naozaj dobre, páči mi jeho jednoduchosť a tiež bezpečnosť pri predaji.
avatar
Ondra_Kelbler Systém prodeje je jednoduchý, přehledný, pohodlný.